Slovakia

Bayern zvyšuje náskok. Duda prihral na gól

Na víťazný gól Jonasa Hectora v 60. minúte prihral slovenský reprezentant Ondrej Duda.

Kapitán Kolínčanov Hector sa postaral o oba góly domácich, prvý strelil hlavičkou v 46. minúte.

V 59. minúte vyrovnal presnou strelou k žrdi Amadou Haidara, no už o minútu neskôr pri rýchlom protiútoku Duda pätičkou ideálne pripravil loptu Hectorovi a ten rozhodol.

Barcelona Čítajte viac ONLINE: Giganti menia názor. Zo Superligy už vystúpili City, pridajú sa aj ďalší

Líder súťaže Bayern Mníchov nezaváhal v súboji s Bayerom Leverkusen a zvíťazil 2:0 gólmi Erica Maxima Choupa-Motinga a Joshuu Kimmicha už v úvodnej štvrťhodine. Na čele tabuľky tak majú Bavori náskok už desať bodov pred Lipskom.

Slovenský stredopoliar László Bénes odohral 80. minút za Augsburg na pôde Frankfurtu. Jeho tím však prehral na ihrisku tretieho tímu tabuľky 0:2. Augsburgu patrí 11. miesto.