Slovakia
This article was added by the user Anna. TheWorldNews is not responsible for the content of the platform.

Bravó! Polášek s Peersom si poradili aj s Rusmi a slávia trofej z Indian Wells

Pre Poláška to bol už 16. titul na hlavnom profesionálnom okruhu, prvý po boku Peersa a vo svetovom deblovom rebríčku sa posunie na deviate miesto.

Polášek s Peersom položili základ výhry v prvom dejstve už v druhej hre, keď zobrali súperom podanie a následne sa ujali vedenia 3:0. To si postrážili až do konca a set vyhrali 6:3.

Polášek s Peersom sa dostali do vedenia 5:3, no v deviatom geme nepremenili dva mečbaly, následne stratili servis a ruský pár vyrovnal na 5:5 i 6:6.

V tajbrejku viedli Karacev s Rubľovom 5:3, ale nedotiahli ho do víťazného konca. Naopak, austrálsko-slovenská dvojica zvíťazila 7:5.

Pre Poláška a Dodiga mal vzájomný duel pikantnú príchuť, keďže spolu vyhrali dva turnaje na hlavnom okruhu ATP (Peking 2019 a Cincinnati 2019) a vo februári tohto roka triumfovali na grandslamovom podujatí Australian Open v Melbourne.

Ich vzájomná spolupráca sa skončila v júli.

Filip Polášek a John Peers po poslednej... Foto: SITA/AP, Mark J. Terrill

Filip Polášek Filip Polášek a John Peers po poslednej loptičke v deblovom finále turnaja v Indian Wells.

S Peersom je len krátko a aktuálne z ostatných štrnástich duelov vyhrali až dvanásť. Na US Open v New Yorku skončili v semifinále a nedávno v San Diegu padli vo finále.

Muži – štvorhra – finále:

Aktualizujeme…