Slovakia

Bude reštart NBA herne kvalitný? Jeden má koronavírus, druhý je zranený

Dinwiddie oznámil nepriaznivý výsledok už minulý týždeň a v utorok prostredníctvom twitteru potvrdil, že mal opäť pozitívny test: "Po včerajšom ďalšom pozitívnom výsledku a zvážení príznakov sme sa spolu s tímovými doktormi rozhodli, že bude v najlepšom záujme mňa i celého tímu, keď nebudem hrať v Orlande."

Rozohrávač Bradley Beal z tímu zámorskej basketbalovej NBA Washingtonu Wizards si zranil pravé rameno a v prerušenej sezóne 2019/20 si už nezahrá.

      Pre Wizards je to ďalšia veľká rana, keďže do Orlanda, kde sa tento ročník dohrá, pôjdu aj bez hviezdneho krídelníka Johna Walla a Lotyša Davisa Bertansa.

      "Bolo to náročné rozhodnutie a ako lídrovi tohto tímu sa mi nerobili ľahko. Spoluhráčom som chcel pomôcť v boji o play off," uviedol Beal, ktorý sa zranil začiatkom sezóny, no počas pauzy spôsobenej koronavírusom sa mu stav zhoršil. "Bradley robil všetko možné, aby bol pripravený hrať. No po tom, čo sme pozorne monitorovali jeho tréningy, prišli sme k záveru, že preňho bude najlepšie vynechať zápasy v Orlande a neriskovať ďalšie zranenie," uviedol generálny manažér tímu Tommy Sheppard. Informovala agentúra AFP.

Football news:

Chelsea conceded 7 goals for the first time in two matches of the play-off series in European competitions
Buffon-Pirlo: Now I have to call you mister!? Good Luck, Andrea
Insigne is the first Italian to score for real at the Bernabeu and Barca at the camp Nou
All 11 Barca players touched the ball before Messi's goal against Napoli
Cakir cancelled out Messi's goal and awarded penalties to Barca and Napoli
Messi has been scoring in the Champions League for 16 years. Raul did this for 17 years
The second goal of Barca is pure magic of Messi: lying down (!) scratched the ball in the fight with 3 defenders and hit the far one