Slovakia

Chodím cez steny, hovorím so zvieratami. Český expert šokuje svojou filozofiou

Karoch nerád veci pomenúva zaužívanými termínmi. Neznáša klišé a otrepané frázy. Rád sa hrá so slovíčkami. A keď k tomu pridáva aj atypické vystupovanie, vznikne zaujímavý zjav. Niektorí ho majú radi, iní nie.

"Kritika mi nevadí. Väčšinu ohlasov mám kladných. Mrzí ma, pokiaľ niekoho vyložene štvem. Zrejme je to mojou osobnosťou. Viem, že niekedy pôsobím nadradene, že sa tak tvárim.

Ľudia to takému týpkovi spočítajú rýchlejšie. A niekoho zasa unavuje zamýšľať sa nad mojimi slovnými konštrukciami," priznal Karoch pre MF Dnes.

Drvivú väčšinu kariéry prežil v pražskej Dukle. Nenaplnil svoj nesporný futbalový talent. Rád kreslí, číta knihy, obľubuje futbalový kumšt Neymara.

Kariéru ukončil v Kostarike, kam ho podľa vlastných slov priviedla energia z minulých životov.

„Išiel som si ju tam vyzdvihnúť,“ doplnil Karoch.

Redaktor sa ho následne opýtal, čo si má predstaviť pod astrálnym cestovaním, ktoré vraj praktizuje…

„Nikdy ste to nezažili? Je to niečo famózne. Idem v sne na skalu. Viem, že je to sen, takže skočím a lietam. Hovorím so zvieratami, prechádzam cez steny. A keď ma v sne niekto prenasleduje, premením sa na kyselinu a polejem ho,“ ozrejmil Karoch.

Football news:

Agent about Wendel in Zenit: A risky deal, may not be justified
Shevchenko about Ukraine at Euro 2020: Goal-minimum-exit from the group
Tottenham are Interested in Southampton's top scorer Ings. He has 7 goals in 13 Premier League games
Midfielder Loko Berkovskiy focuses on de Bruyne: I give passes more often, I don't hit many goals, but I draw conclusions
Ex-coach Genoa Nicola took charge of Torino
Lampard on 8th place Chelsea: I can handle the pressure
Wegorst-the first in the history of Wolfsburg to score 12 goals in the 1st round of the Bundesliga. He is in the top 3 of the goalscoring race