logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo
star Bookmark: Tag Tag Tag Tag Tag
Slovakia

Claudia 25-krát nožom pobodala svojho synčeka: Desivé výkriky dieťaťa na tiesňovú linku

„Pokúšajú sa zabiť jeden druhého. Chcú aby sme to urobili. Musíme zabiť jeden druhého,“ povedala do telefónu na tiesňovú linku Claudia Nadia Rodriguez († 37). Rozrušená žena kričala slová, ktoré nikomu nedávali zmysel však neboli tým najhorším, čo si operátori vypočuli. Ako píše portál Mirror, v pozadí sa ozýval nárek maličkého chlapca, ktorý stonal a hovoril, že sa ho mama pokúša zabiť. Zhrození zamestnanci linky sa po skončení hovoru okamžite pokúšali zavolať naspäť – márne.

Na adresu, z ktorej bol hovor vykonaný boli okamžite vyslaní policajti, ktorí začali po príchode búchať na dvere. To čo uvideli ich máta dodnes. Z dverí totiž vyšiel chlapček v zakrvavenom tričku. Policajti neváhali a vbehli dnu, aby tam zatkli beštiu, ktorá dokáže niečo také spraviť vlastnému dieťaťu. Nahá žena ich okamžite „privítala“ slovami: Musíte ma zabiť! Policajt sa pokúsil ju spacifikovať a v tom sa zápasiacej žene podarilo vytrhnúť mu z ruky pištoľ. Na pomoc privolal kolegu, ktorý nahú ženu zastrelil niekoľkými strelami.

Celý priebeh zásahu je zverejnený na nahrávke, ktorú polícia vydala na internete. Pozitívom je, že chlapček je podľa slov jeho otca v poriadku. To sa dá považovať za zázrak, keďže nôž do jeho tela vnikol až 25-krát. Rodina si nenažívala v pokoji už dlhšiu dobu. Od roku 2017 sa polícia na tejto adrese objavila na privolanie susedov niekoľko krát. Samotný otec malého chlapčeka bol viackrát obvinený z psychického aj fyzického týrania svojej družky a starších detí. Inšpekcia rovnako začala vyšetrovať aj nutnosť použitia zbrane pri spacifikovaní ženy.

Themes
ICO