Slovakia

Čo dokáže kompozícia. Chyba fotografa urobila z Bidenovcov obrov

Vo štvrtok sa americký prezident Joe Biden a prvá dáma Jill Bidenová v Georgii stretli s bývalým prezidentom Jimmym Carterom a jeho ženou Rosalynn.

Z tohto stretnutia vznikla úsmevná fotografia, kde manželia Bidenovi vyzerajú oproti Carterovcom ako obri.

Okrem stretnutia s voličmi, kde hovoril o svojich plánoch na rozvoj americkej infraštruktúry a tvorbu pracovných miest v Georgii, sa prezident Biden stretol aj s bývalým prezidentom Jimmym Carterom a jeho ženou.

Spoločne sa stretli v ich dome v meste Plains. Práve tam prebehlo aj tradičné fotografovanie. Avšak fotograf siahol nešťastne po zlom objektíve. Výsledkom je skreslenie, kde manželia Bidenovi vyzerajú o niekoľko desiatok centimetrov vyšší ako Carterovci, ktorí pri fotografovaní sedeli v kreslách.

Reálne však medzi nimi príliš veľký výškový rozdiel nie je. Prezident Biden meria iba o päť centimetrov viac ako bývalá hlava štátu Jimmy Carter. Súčasná prvá dáma potom len o tri centimetre viac ako Rosalynn Carterová.

Football news:

Goalkeeper of the national team of Ukraine Buschan about the match with the Netherlands: I do not consider myself a hero
The match between Denmark and Finland could not be played on the same day. The players didn't have to decide that
A fan fell from the Wembley stand at the England - Croatia match. He is in hospital in a serious condition
Sweden is even glad that Zlatan is not in the Euro. The fans love the team more without him, and the coach is happy when everyone plows
Lionel Messi: Everyone is at risk of contracting the coronavirus. It's exciting, we're concerned
Braithwaite on Eriksen: One of the scariest moments of my life. Happy to be alive
Unbearably boring England: no passes through the centre, a wild emphasis on standards, but a superb Calvin Phillips