logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo
star Bookmark: Tag Tag Tag Tag Tag
Slovakia

Harry, máš smolu! Jeho popularita klesla, na prvom mieste teraz je...

Harry, máš smolu! Jeho popularita klesla, na prvom mieste teraz je...

Popularita britskej kráľovskej rodiny je vysoká po celom svete. Keď to však rozmeníme na drobné - kto z jej členov je ľuďom najsympatickejší? Po roku sú tu opäť výsledky spomedzi Britov a došlo k zmene!

Minulý rok bol jednoznačným víťazom princ Harry. Spomedzi všetkých oslovených respondentov na YouGov si získal až 77%, no prešiel rok a jeho popularita výrazne klesla. Môže za to Meghan? Tá v rovnakom rebríčku skončila poriadne nízko...

Kto je teda v tomto roku najpopulárnejšou osobnosťou paláca? Je to samotná kráľovná. Z minuloročného druhého miesta sa posunula na prvé a jednoznačne potvrdzuje, že je hlavou rodiny, ako sa patrí. Jej manžel princ Philip v rebríčku dokonca predbehol Meghan Markle.

Číslo jeden teda poznáme, na druhé miesto bol odsunutý Harry. Kto skončil za ním? Nie, nie je tam jeho manželka, nakoľko tá nie je ani v prvej päťke. V galérii pod článkom sa dozviete miesto po mieste a možno budete prekvapení, ako to cítia Briti.

Rebríček popularity kráľovskej rodiny nájdete v galérii!

Autor: ling
Foto: Getty images

All rights and copyright belongs to author:
Themes
ICO