Slovakia

Ján Volko a Benzinol na spoločnej dráhe

Sieť čerpacích staníc vlastnených a prevádzkovaných spoločnosťou Benzinol Slovakia s.r.o. sa hlási k viac ako 50-ročnej tradícii kvality povestných čerpacích staníc značky Benzinol. Ide o stabilnú a dobre etablovanú spoločnosť s ambíciou prinášať inovatívne palivá obohatené o prémiové aditíva najvyššej kvality.

Aj v oblasti ďalších služieb prinášajú čerpacie stanice Benzinol najvyššiu kvalitu. Zákazník na nich nájde chutné občerstvenie od lokálnych výrobcov a rozmanitý sortiment produktov, ktorý uspokojí aj náročných klientov.

Aktuálne sa spoločnosť Benzinol Slovakia s.r.o. môže pochváliť sieťou 26 čerpacích staníc na celom Slovensku. Ambíciou spoločnosti je rozvíjať svoju sieť rýchlosťou šprintéra Jána Volka a mať do roku 2025 najmenej 60 čerpacích staníc, čím sa zaradí medzi významných hráčov na trhu s palivami.

Značnej popularite a výraznému rastu sa teší aj vernostný program Benzibod, ktorý dosiahne v tomto roku 100 000 verných registrovaných zákazníkov. Všetci registrovaní zákazníci môžu so svojou vernostnou kartou denne využívať množstvo výhod.

Ján Volko je aktuálne bezkonkurenčne najlepším a vôbec najúspešnejším slovenským atlétom v behoch na krátke trate. Dokázal sa ním stať skôr, ako dovŕšil 23 rokov, čo znamená, že ho ešte čaká sľubná budúcnosť plná nezabudnuteľných víťazstiev, ktoré vstúpia do histórie nielen slovenského športu. Doteraz má sympatický talent na konte viacero národných rekordov, najmä však v behoch na  60 m v hale a 100 a 200 m vonku. Jeho najväčším úspechom je dosiaľ titul halového majstra Európy na 60 m v roku 2019.

Z uvedených profilov spoločnosti Benzinol Slovakia s. r. o. a Jána Volka je zrejmé, že vzájomná spolupráca sa doslova ponúka. Benzinol Slovakia s. r. o. sa stáva partnerom Jána Volka a podporí ho v náročnej príprave na odloženú olympiádu v Tokiu, ale aj na ostatných dôležitých podujatiach. Ján Volko sa zasa stane v nadchádzajúcom období oficiálnou tvárou spoločnosti, predovšetkým však tvárou jej prémiového paliva. Nové prémiové palivá Benzinol, obohatené najlepšími aditívami od svetového výrobcu GULF, prinesú motoristom dlhšiu životnosť motora a vyšší výkon pri nižšej spotrebe. Teda vlastnosti, ktoré Ján Volko ako mladý športovec perfektne zosobňuje. Takže pripraviť sa, pozor, štart úspešnej spolupráce.         

Football news:

The first conference League final will be held in Tirana on 25 may 2022
Spain will play Italy and France will play Belgium in the Nations League play-offs. The final tournament will be held in Milan and Turin
Solskjaer about Fred: He was lucky to stay on the field in the 1st half. His second yellow is not a foul
Real can fire Zidane if the club loses to Gladbach in the Champions League (COPE)
Barcelona will not pay players' salaries for January
Ramos is leaning towards leaving Real Madrid (Onda Cero)
Barcelona have started negotiations with Dembele on a new contract. The club is aware of Manchester United's Interest in the player