Slovakia

K Dúbravkovi sa môže pridať ďalší Slovák: Rodák vychytal Fulhamu postup do Premier League!

Fulham skončil v tabuľke The Championship na štvrtej priečke a v semifinále vyradil Cardiff City, Brentford obsadil tretie miesto a v play off sa prebojoval cez Swansea City. Po bezgólovom riadnom hracom čase sa skóre otvorilo v 105. minúte, keď Bryan z priameho kopu z vyše tridsiatich metrov "nachytal" Rodákovho náprotivka Davida Rayu stojaceho na päťke.

Bryan pridal v 117. minúte svoj druhý gól v zápase a tento zásah sa ukázal ako rozhodujúci, keďže v nadstavenom čase prekonal Rodáka hlavičkou po štandardnej situácii Henrik Dalsgaard. Slovenský brankár prišiel o čisté konto a vzápätí videl žltú kartu, ale jeho tím si už postupový výsledok nenechal vziať a vrátil sa medzi elitu hneď po roku.

Fulham sa medzi nováčikmi pripojil k Leedsu United a West Bromwichu Albion a v Premier League bude pôsobiť ďalší slovenský brankár, za Newcastle United chytá Martin Dúbravka. Brentford nevyužil šancu zahrať si najvyššiu anglickú súťaž prvýkrát od roku 1947.

finále play off o účasť v Premier League:

Wembley

Góly: 120.+4 Dalsgaard - 105. a 117. Bryan
      /Marek Rodák (Fulham) odchytal celé stretnutie a dostal ŽK/

Barcelona's Interest in Isak Increased after Koeman's appointment. Larsson has a high opinion of the player (Mundo Seportivo)
Manuel Pellegrini: When you play against Real Madrid and var, it's too much
PSV and Porto are Interested in Barcelona midfielder PUC. He doesn't want to leave the club
Puyol about Barcelona: If we want to win the championship, we need to perform very well
Schalke sacked Wagner. The team has not won the Bundesliga since January
Iacini on 3:4 with Inter: Even a draw would be an unfair result, given how many chances Fiorentina created
Ramos Pro 3:2 with Betis: the Referee tried his best and didn't do anything intentionally