Slovakia

Manžel o 53 rokov staršej ženy má hlavu v smútku: Modlite sa za ňu, prosí fanúšikov

Almeda (75) a Gary (21) Hardwickovci sa zobrali v roku 2015. Gary mal v tom čase 17 a len nedávno sa rozišiel so svojou 77-ročnou partnerkou. Almeda vtedy mala 71 rokov. Prvýkrát sa stretli na pohrebe jej najstaršieho syna Roberta.

Gary však teraz oznámil hrozivú správu. Vo videu na TikToku, ktoré pridal na spoločný účet, ďakuje ľuďom za lásku a podporu. Almeda totiž v apríli prekonala infarkt a teraz čakajú na konzultáciu s lekárom, aby sa dozvedeli viac. V srdci má upchaté cievy, ktoré pre ňu predstavujú riziko. Dvojica dúfa, že Almeda nebude musieť podstúpiť operáciu. „Modlite sa za ňu,“ požiadal Gary.

Ich kanál je väčšinou pozitívne naladený. Zdieľajú napríklad videá, v ktorých si navzájom spievajú. Gary prezradil, že láska k jeho žene je „hlbšia ako oceán“. „Nevedel som, že je možné niekoho tak veľmi milovať, až kým som nepoznal teba. Prešli sme si lepšími aj horšími časmi, ktoré sme vždy prekonali a pozerajúc späť, naozaj nás to posilnilo. Vďaka tebe sa teším, ako ráno vstanem a tvrdo pracujem, aby sme mohli dosiahnuť svoje ciele a sny,“ vyznal sa na ich štvrté výročie.

Dvojici to funguje aj po fyzickej stránke. Prvýkrát spolu mali sex vo svadobnú noc a vraj to ani nemohlo byť lepšie. Vzali sa dva týždne po začatí vzťahu, svadbu zorganizovali za 6 dní a stála ich menej ako 200€. Po svadbe sa presťahovali do Almedinho domu, kde bývajú aj s jej vnukom, ktorý je o tri roky starší od Garyho. Almeda hovorí, že nehľadala mladšieho muža, no hneď vedela, že Gary je ten pravý. Jeho naopak vždy priťahovali staršie ženy. V každom prípade to bola láska na prvý pohľad.

Od prvého rande spolu trávili každý večer. Dostali požehnanie od väčšiny Garyho priateľov a rodiny, dokonca aj od jeho mamy a starej mamy, hoci mal vtedy len 17. O ruku ju požiadal cez telefón len dva týždne po začatí vzťahu.

Football news:

Ole Gunnar Solskjaer: De Gea saved us for years, Henderson did the same today. Lingard played well
The semed said goodbye to Barcelona: Thank you for the opportunity to realize the dream. Eternally grateful
Juve have leased Morata from Atletico for 10 million euros with the right to buy out for 45 million
Barcelona and Atletico have agreed a move for Suarez (Fabrizio Romano)
At the 1950 world Cup, Amateurs from the United States beat England. The coach of the Americans compared their players to sheep, and the author of the winning goal went missing
Dan Henderson made his debut for Manchester United at the age of 23. He made 141 appearances on loan
Shaka Hyslop: Many black players do not see the point in coaching courses, believing that they will not be called for an Interview