Slovakia
This article was added by the user . TheWorldNews is not responsible for the content of the platform.

MInister DOLEŽAL sa po boku plavkyne MORAVCOVEJ poriadne SPOTIL! Čo sa to dialo?

V Poprade otvorili najmodernejší plavecký bazén na Slovensku! Veľká pýcha tunajšieho akvaparku AquaCity stála 2,7 milióna eur a jeho prestavba do dnešnej podoby trvala 7 mesiacov.

V AquaCity Poprad majú najmodernejší plavecký bazén na Slovensku.

V AquaCity Poprad majú najmodernejší plavecký bazén na Slovensku.

Zdroj: Peter Rindoš

Prekvapením bola dvojica, ktorá ho otvorila: Bok po boku stáli minister dopravy Andrej Doležal a plavecká legenda Martina Moravcová.

Ako ste na tom s plávaním?

Anketa

Plávate alebo nie?

Martina Moravcová si zaspomínala, ako vyzeral práve zrekonštruovaný bazén v minulosti. „Pamätám si toto miesto, ako tu boli všade žlté kachličky. Teraz je to ozaj nádherné, myslím si, že takýto krásny bazén aj s vybavením nám závidia viacerí. Bodaj by ich bolo na Slovensku čo najviac,“ povedala olympijská medailistka.

Ako vyzerá nový bazén? Pozrite si TU!

Šéf AquaCity Poprad Richard Pichoňský nadšene vyhlásil: Sme najmodernejší! „Použili sme najmodernejšie technológie, špeciálnu filtráciu so šetrením energie. Máme tu viaceré prvky, aké sa používajú na olympiádach, preto môžeme hostiť všetky preteky európskeho významu. Je to najmodernejší vnútorný 50-metrový bazén v bývalom Československu,“ upresnil šéf predstavenstva v AquaCity Poprad.

Čo robil pri bazéne minister Doležal? Budete prekvapení! Čítajte na ďalšej strane