Slovakia

Nechutný rozvod kandidáta na primátora Košíc: Drsné obvinenie manželky

Vyšetrovateľ ale predložil prokurátorovi uznesenie o zastavení trestného stíhania. Teraz sa manželia stretli na súde kvôli rozvodu.

Verdikt o rozvode a úprave práv a povinností nepadol. „Manželka na moju priamu otázku o stretávaní so synom odmietla odpovedať napriek nariadeniu súdu, aby mi syna vydala cez víkend,“ tvrdí Polaček. „Manželku som požiadal aj pred sudkyňou, že keď má obavy, tak som ochotný byť s chlapcom hoci len hodinu na detskom ihrisku spolu s ňou, alebo s jej rodičmi,“ pokračuje. Dvojica si mimo pojednávacej siene nič nepovedala. „Nebudem sa k tomu vyjadrovať, vyjadrím sa včas,“ povedala Júlia Polačeková.

Polaček - Otvoriť galériu
Práve ona v apríli na manžela podala trestné oznámenie. Vyšetrovateľ však prokurátorovi predložil uznesenie o zastavení trestného stíhania s tým, že skutok sa nestal, uznesenie však ešte nie je právoplatné. Polaček podal niekoľko trestných oznámení, no neupresnil, na koho a za čo.

Niektorí odskočili

Len podozrenie stačilo na to, aby Polaček stratil politickú podporu troch strán: Hnutia OľaNO, Sme rodina – Boris Kollár a Zmena zdola. Naopak, pre SaS, KDH, SMK, Nova a OKS je stále vhodným kandidátom. Okrem neho na primátora metropoly východu kandidujú ďalší 13 uchádzači.

Football news:

This is the best Milan in years: superkambekom with Juve (3 goals in 5 minutes!) saved the intrigue in Serie A
Zlatan Ibrahimovic: I am the President, player and coach! If I had been in Milan since the start of the season, we would have taken the scudetto
Sarri on the defeat by Milan: we played first-class football for 60 minutes. Then-turbidity
Pioli on the victory over Juve: Milan became a team. We can play even better
Pioli beat Juventus for the first time as a coach
Vardy has scored 10 goals for Arsenal in Premier League matches. Only Rooney has more
Ronaldo scores or gives an assist in 17 consecutive Serie A matches, where he scored 25 (21+4) points