Slovakia

Päťdesiatnička cvičí 20-krát do týždňa: Ľudia sú z jej sexi postavy úplne paf

Tvrdí, že trénuje až 20-krát týždenne a postavu má vďaka tomu lepšiu, ako keď bola dvadsiatnička. Vďaka svojej profesii pomáha klientom k lepšej línii. Najdôležitejšie podľa nej je odhodlanie zaviazať sa k zdravému a aktívnemu životnému štýlu. Najčastejšie trénuje ženy v strednom veku, ktorým ordinuje silový tréning, cvičenie s vysokou intenzitou a zdravú stravu. Ženy by si podľa Lynn mali raz za rok nechať skontrolovať hladinu hormónov.

,,Čím sú ženy staršie, veria, že ich cvičenie by malo byť pomalšie a menej náročné. Ja verím v presný opak,“ cituje brunetku The Sun. Svoje tipy na štíhlu líniu a videá s cvičeniami zdieľa na Instagrame, kde si získala 45-tisíc priaznivcov. Tí sa môžu tiež kochať zábermi jaj figúry v plavkách. Tvrdí, že cvičenie zlepšuje sexuálny život.

,,Vedci prišli na to, že posilňovanie zlepšuje chuť na sex, keďže nabáda telo, aby produkovalo viac testosterónu,“ radí napríklad. Lynn má tiež Youtube kanál, na ktorý pridala už viac ako 100 videí s cvičeniami na doma. ,,Moja misia je dokázať, že aj ženy v neskoršom veku môžu byť silné a sexi,“ odkazuje do sveta.

Football news:

Liverpool pinned Arsenal: Robertson brought, but corrected, Jota scored the team's 400th goal in the Premier League under Klopp
Zhota about the 1st goal for Liverpool: an Incredible feeling. It's a pity the stadium wasn't full
Mikel Arteta: Liverpool is the standard that Arsenal must achieve. They are superior to us in many aspects
Leicester lead the Premier League after three rounds. Liverpool and Everton also scored 9 points
Jurgen Klopp: Roy Keane said Liverpool showed sloppy football? I want to hear it. Incredible game description
Manchester City refused to buy Coulibaly after the transfer of Dias
Conte wants to sign Inter Gervinho from Parma