Slovakia
This article was added by the user . TheWorldNews is not responsible for the content of the platform.

Pesničkár František Nedvěd († 73): Jeho SYN skončil na PSYCHIATRII! Z podoby na otca však mrazí

×

Bratranci František Nedvěd ml. (47) a Jan Nedvěd ml. (50) prevzali žezlo po slávnych otcoch a začali koncertovať. História sa však opakuje - rozhádali sa presne ako ich otcovia. Franta sa z toho dokonca zrútil a skončil na psychiatrii.

František a Jan mali posledné dva mesiace vypredané koncerty a ich úspech sa už dal porovnávať s ich otcami, ktorí vypredali Strahov ako pred nimi Rolling Stones. Lenže idylické to medzi nimi vôbec nie je. „Franta je už dlho pod dohľadom psychiatra, odmieta však brať predpísané lieky, takže nebýva často príčetný. Jeho reakcie sú neprirodzené, euforické až agresívne – hádže veci a podobne,“ prezradil českému Blesku Jan Nedvěd mladší s tým, že stačí málo a na mieste sa zosype.

František a Honza Nedvědovci.

František a Honza Nedvědovci.

Zdroj: Profimedia

„Bol schopný tri minúty pred začiatkom koncertu odísť. Raz zaspal na koncerte na gitare! Stav bol taký, že vyzeral, že je opitý, ale nebol. Bol predávkovaný tými jeho „oblbovákmi”,“ hovorí Jan s tým, že je rád, že je pod dohľadom lekárov. „Musí to tak byť, inak bude zase skákať z mosta alebo si podrezávať žily, ako v minulosti. Franta má totiž samovražedné sklony,“ dodal.

Autor: tam