Slovakia

Polášekovi s Dodigom debut nevyšiel: Úvodný zápas turnaja majstrov prehrali

Spoločne s Chorvátom Ivanom Dodigom prehrali v úvodnom vystúpení v skupine Jonasa Björkmana v O2 arene s druhým nasadeným poľsko-brazílskym párom Lukasz Kubot, Marcelo Melo za 101 minút 6:4, 4:6, 5:10.

V prvom sete si do stavu 3:3 držali oba páry svoje podanie. Ako prvý oň prišiel Polášek s Dodigom, no vzápätí stratili podanie aj Kubot s Melom.

V ďalšej hre potvrdil Polášek s Dodigom svoje podanie a následne získali ďalšiu hru a za 45 minút vyhrali prvý set 6:4.

Na začiatku druhého setu prišiel Polášek s Dodigom o podanie, ktoré následne ich súper potvrdil.Poľsko-brazílsky pár napokon druhý set za 41 minút vyhral 6:4.

Tretí set už patril vyššie nasadenému poľsko-brazílskemu páru. V utorok nastúpia v 02 aréne Polášek s Dodigom proti americko-anglickej dvojici Rajeev Ram, Joe Salisbury, ktorá v nedeľu podľahla juhoafricko-novozélandskému tandemu Raven Klaasen, Michael Venus 3:6, 4:6.