Slovakia
This article was added by the user . TheWorldNews is not responsible for the content of the platform.

Vďaka sklu vieme vytvoriť luxusné prostredie v domácnosti

Vytvára elegantnejšie a modernejšie prostredie a veľakrát pôsobí dokonca luxusne. Viete, čo všetko si ním môžete dať zariadiť vo vašej domácnosti?     

1. sklenené zásteny 

Doteraz sa štandardne ako zástena v kuchyni využívali kachličky, prípadne drevo alebo iný typ materiálu. Sklenené kuchynské zásteny patria k moderným prvkom kuchyne, ktoré vedia elegantne dotvoriť dizajn vašej kuchyne. 

Sú ľahko umývateľné, majú dlhú životnosť a viete si ju dať vytvoriť v rôznych farebných motívoch. Dokonca aj v rôznych grafických prvkov. Chcete mať na kuchynskej zástene tatranské lesy? Alebo jadranské pláže? So sklenenými kuchynskými zástenami môžete vytvoriť naozaj zaujímavé kuchyne. 

2. sprchové kúty 

Kúpanie v klasickej vani má svoje čaro, avšak sprchový kút dokáže ušetriť nemalé náklady. Čistenie v sprche je zvyčajne rýchlejšie a spotrebuje aj menej vody (záleží samozrejme na vás). Oproti vani má výhody v bezbarierovom prístupe. Pre starších ľudí, prípadne pre zranených je preto ideálnejšia voľba. 

Poslednú dobu sú v móde Walk in zásteny. Sprchové kúty bez dvierok. Dodajú vašej kúpeľni moderný vzhľad a vzdušnosť. 

Na výber máte sprchové kúty s vaničkou a bez vaničky. Aký typ sprchového kútu sa k vám do kúpelne hodí sa však odporúčame poradiť so špecialistom. 

3. sklenené zábradlie 

Vaša terasa, balkón alebo schodisko môže vďaka sklenenému zábradliu vyzerať naozaj luxusne. 

Možností a prevedení máte naozaj veľa. Odporúčame sa poradiť opäť s odborníkom.

4. zimné záhrady 

Zimné záhrady sa taktiež tešia poslednú dobu veľkej obľube. Vďaka nim si môžete vytvoriť nový priestor a zväčšiť obytný priestor. V zimnej záhrade môže tráviť svoj voľný čas alebo pestovať rastliny. Veľká výhoda zimných záhrad je taktiež jej energetická úspora - môže pôsobiť ako skvelý izolant tepla. Odporúčame sa však určite poradiť s odborníkom, je tu dôležitých viacero faktorov ako napr. orientácia zimnej záhrady, materiál, z ktorého je vyhotovená, ...

5. sklenené steny a dvere

Sklenené dvere a steny dokážu presvetliť a zmodernizovať vaše vnútorné priestory. Najčastejšie sa používajú v kanceláriách, no nájdete ich veľakrát aj v domácnostiach. 

6. zrkadlá na mieru 

Moderné a dizajnové zrkadlá dokážu opticky dotvoriť váš priestor v domácnosti. Menšie alebo väčšie? Klasický tvar alebo atypický? Klasický farebný odtieň alebo netypický odtieň? Možností je naozaj veľa. 

Ak potrebujete poradiť s realizáciou sklenených zábradlí, stien, dverí, sprchových kútov, zásten alebo zimných záhrad, neváhajte kontaktovať špecialistov zo Sklobau. Majú dlhoročné skúsenosti a množstvo spokojných zákazníkov.