Slovakia

Zverev odmietol obvinenia z domáceho násilia

Neviem, prečo prišla teraz s tými obvineniami, povedal tenista.

Berlín 30. októbra (TASR) - Nemecký tenista Alexander Zverev odmietol obvinenia z domáceho násilia zo strany bývalej priateľky a zároveň potvrdil, že iná žena čaká jeho dieťa. Dvadsaťtriročný finalista US Open priznal, že prežíva náročné obdobie.

Bývalá Zverevová priateľka Oľga Šarypovová v rozhovore pre ruské médiá vyhlásila, že ju jej expriateľ bil. "Veľmi ma to rozosmutnilo. Poznáme sa od detstva, veľa sme toho zažili. Neviem, prečo prišla teraz s tými obvineniami. Verím, že nájdeme spôsob, ako spolu opäť vychádzať na zmysluplnej úrovni," povedal podľa DPA Zverev.

S inou bývalou priateľkou Brendou Pateovou, ktorá je matkou jeho dieťaťa, údajne vychádza Zverev lepšie. "Prevezmem zodpovednosť a budem plniť úlohu otca. Spoločne sa o tú malú osobu postaráme," vyhlásil svetový hráč číslo sedem.

Football news:

Lampard on whether Giroud will start in the Premier League: we'll See. Forward scored 4 goals for Sevilla
Lucescu after 0:3 with Juve: Dynamo is learning, getting experience and should go to the eurovesna
You can't be half-pregnant and half-make the playoffs. Tuchel on PSG's chances in the Champions League
Barcelona first ever Champions League penalty kick in 5 consecutive rounds
Almost pregnant doesn't mean pregnant. This is Tuchel's metaphor about PSG's chances for the Champions League play-offs: we explain their alignment with Manchester United and RB
We know more than half of the participants in the Champions League playoffs. Who is already there, and who postponed until the last round?
Maguire about 1:3 with PSG: the Opponent scored illogically-a ricochet and pinball around the penalty area