Turkey
This article was added by the user . TheWorldNews is not responsible for the content of the platform.

Adınızın ve soyadınızın olduğu 3 ayrı fatura sahibiyseniz dikkat: 500 TL verilecek!

Adınızın soyadınızın olduğu 3 ayrı faturaya sahip vatandaşlara duyuru yapıldı. 1 Ekim’de başlayan kampanya ile ilgili Akbank kendi internet sitesi üzerinden duyuruda bulundu. Akbank’tan alınan bilgilere göre 31 Ekim’e kadar KOBİ’ler faturalarını otomatik ödüyor, hem zaman hem de 500 TL chip-para kazanma imkanı sunduğunu bildirdi.

Akbank’tan alınan bilgilere göre size ait olan 3 ayrı faturanızı 31 Ekim’e kadar getiren Akbank müşterilerine bankamıza ilk kez otomatik fatura ödeme talimatı verecek Akbanklı KOBİ’lerimiz, 3 adet fatura talimatına 500 TL chip-para vereceğini duyurdu.

31 EKİM’DE SON BULACAK

Bu kampanyadan 01-31 Ekim tarihleri arasında yararlanabilirsiniz.

Kampanyamızdan, bankamıza ilk defa otomatik fatura ödeme talimatı verecek olan tüm Akbanklı KOBİ’lerimiz faydalanabilir.

Kampanya kapsamında hesabınızdan veya Axess Business, Axess KOBİ kartlarınız ile otomatik ödeme talimatı vereceğiniz 3 ve daha fazla fatura için 500 TL chip-para kazanabilirsiniz.

Kampanyaya tüm fatura talimatları dahildir.

OTOMATİK ÖDEME TALİMATI VERİLECEK

Kampanya kapsamında kazanılan chip-paraların yüklenmesi için hesaptan talimat veren Akbanklıların en az 1 adet açık Akbank kartı; ticari kredi kartından talimat veren Akbanklıların ise en az 1 adet açık ticari kredi kartı olması gerektiğini hatırlatırız.

Kampanya başlangıç tarihi öncesinde aktif olup kampanya süresi içinde iptal edilerek yeniden verilen talimatlar ve kampanya dönemi öncesinde iptal edilmiş olup kampanya döneminde aktifleştirilen talimatlar kampanya kapsamında değildir.

Kampanya kapsamında kazanılan chip-para ödül tutarlarının kontrolünün 7.11.2022 tarihinde yapılacağını, chip-para yüklemelerinin ise 9.11.2022 tarihinde gerçekleştirileceğini bildirmek isteriz. Kontrol tarihinde, ilgili tarihler arasında yeni verilmiş ve iptal edilmemiş olan otomatik fatura ödeme talimat adedinin kontrol edileceğini hatırlatırız.