Turkey

Ailesine katkı sağlamak için işe girmişti! 17 yaşındaki çalışanını taciz eden sapık patrona şok

Ailesine ekonomik alanda katkı sağlamak için bir restoranda çalışmaya başlayan 17 yaşındaki kız çocuğu işverenin tacizine maruz kaldı. Ailenin taciz skandalını ihbar etmesinin ardından mekân sahibi hakkında 15 yıla kadar hapis istemiyle dava açıldı.

Ailesine ekonomik alanda katkı sağlamak için bir restoranda çalışmaya başlayan 17 yaşındaki kız çocuğu işverenin tacizine maruz kaldı. Olay İstanbul Kâğıthane'de meydana geldi 17 yaşındaki N.C. isimli genç kız 42 yaşındaki M.Y.'ye ait işletmede işe başladı.

Mutfak bölümümde çalışan küçük kız çocuğu ailesinin geçimine katkıda bulunmak için burada yemek yapımı ve bulaşık yıkanmasına yardım ediyordu. Genç kız bir gün mutfakta biber kestiği sırada işletme sahibi M.Y., N.C.'ye yaklaşarak terini sildi ancak işletmeci bununla da kalmayıp çalışanın sırtına su döktü. Kendisine yardım ettiğini düşünen genç kız ise mutfakta çalışmaya devam etti.

PATRON ÇALIŞANINI TACİZ ETTİ

Aradan geçen bir süre sonra işletmeci küçük çalışanın peşini bırakmayarak çok çalıştığını ve bu nedenle terlediğini bahane edip arkasından cinsel tacizde bulunmaya başladı. Neye uğradığına şaşıran genç kız kaçmaya çalışırken işletmeci bu kez ağzıyla cinsel sesler çıkarmaya başladı. Cinsel tacize maruz kalan genç kız akşam evine gittiğinde durumu ailesine aktarınca aile istismarcı işveren hakkında suç duyurusunda bulundu.

15 YIL HAPSİ İSTENİYOR

Şikâyet üzerine İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığınca soruşturma açıldı. Yürütülen soruşturma kapsamında ifadesi alınan mekân sahibi suçlamaları reddedince savcılık suçtan kurtulmaya yönelik ifade verdiğini belirlediği genç adam hakkında 'Çocuğun Cinsel İstismarı' suçundan 15 yıla kadar hapis istemiyle iddianame düzenlendi. Şüpheli ilerleyen günlerde İstanbul Ağır Ceza Mahkemesinde hâkim karşısına çıkacak.


Yaralıdan şok tepki: ‘Ben her gün dayak yiyorum, ne hastanesi’ Son dakika: 13 milyonluk kuponu alıp kaçan sanığın cezası belli oldu! Türkiye bu olayı konuşmuştu...

Football news:

Messi can be disqualified for 2 games. The referee did not indicate that the Barca forward showed aggression by hitting the opponent on the head
Pirlo about 0:2 from Inter: The coach should be the first to take the blame. We were too predictable
Solskjaer about 0:0 with Liverpool: We didn't deserve to win. We wanted to come and make a result, given their injuries
The field is the safest place we have. Liverpool and Manchester United postponed the leadership showdown for the second half of the season
Messi can be disqualified for 4 matches for hitting an Athletic player on the head
Ex-Juve and Bayern Munich defender Benatia moves to Parma
Hodgson on 0:4 with City: At half-time I did not think that Palace would lose big