Turkey

Daikin, internetten alınan klimaların montajını 24 saatte tamamlıyor

İSTANBUL (AA) - Daikin, internet mağazası üzerinden satışını gerçekleştirdiği klimaların 24 saat içinde nakliye ve montajını tamamlıyor.

Daikin'in açıklamasına göre, şirket, internet mağazasından alışverişlerde bugüne kadar denenmemiş bir uygulamaya imza atarak yeni nesil e-ticaretin yolunu açıyor.

Şirket, yeni uygulaması sayesinde internet mağazası üzerinden satışını gerçekleştirdiği klimalara 24 saat içinde nakliye ve montaj garantisi veriyor.

Keşif, hizmet ve montajı bir arada sunan Daikin, "www.daikin.com.tr" adresinden alınan klimayı 24 saat içinde adrese getiriyor. Daikin Yetkili Servis elemanları hijyen kurallarına uygun olarak çalışarak montajı tamamlıyor

Sektörün en geniş ürün gamına sahip olan Daikin klimalar 12 ay taksit avantajının yanı sıra 6 yıl garanti imkanıyla doğru ve temiz havayı evinize getirecek.

Online keşif aracı sayesinde klimanın en kolay şekilde belirlenebileceği "www.daikin.com.tr" adresinde, kurumsal whatsapp numarası üzerinden online hizmet almak mümkün. Merak edilen konuların yanıtlarının anında alınabileceği bu uygulamayla klimalar hakkında bilgi alınabiliyor ve devamında alışveriş yapılabiliyor.

Football news:

Conte about Inter before the 1/4 Europa League: we Continue to progress, we become stronger
Piontek is Interesting to Fiorentina. Herta wants just over 20 million euros
Barzagli or Grosso will replace Pirlo in Juventus U23
Daudov about Akhmat: I am Sure that the team will Interact better with each new game
Balotelli is Interesting to Besiktas. He is offered 2.5 million euros a year
Matuidi will leave Juventus. He has offers from Ligue 1 and MLS
Spartak is going to withdraw from the RPL because of the refereeing – your reaction?