logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo
star Bookmark: Tag Tag Tag Tag Tag
Turkey

Donald Trump'tan tek cümlelik tweet!

ABD Başkanı Donald Trump, sosyal medya hesabı Twitter üzerinden yaptığı tek cümlelik paylaşımında "Sonu olmayan savaşlar sona ermeli" ifadelerini kullandı.

Donald Trump'tan tek cümlelik tweet!

Sosyal medyayı çok aktif kullanan, iç ve dış politikaya dair neredeyse bütün mesajlarını Twitter'dan veren ABD Başkanı Donald Trump, yaptığı son paylaşımda ilginç bir mesaj verdi.

"Sonu olmayan savaşlar sona ermeli"

Trump, tek cümlelik tweetinde "sonu olmayan savaşlar sona ermeli" dedi.

ABD Başkanı'nın bu tweetinin, ABD askerinin Suriye'den çekme isteğiyle ilgili olduğu düşünülüyor.

Günlerdir Türkiye ile ilgili mesajlar paylaşıyor 

ABD Başkanı Donald Trump, Barış Pınarı Harekatı'nın başlamasının hemen öncesinde ve sonraki günlerde Türkiye ile ilgili de çok sayıda tweet atmıştı.

Akit Youtube Kanalına Abone Ol
www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Themes
ICO