Turkey

Hürriyet yazarından Sağlık Bakanı Koca'ya öneri: Ters yatırılmış olarak acı çeken hastalar kamu spotu olarak gösterilsin

Hürriyet yazarı Fatih Çekirge, yeni tip Koronavirüs salgınıyla mücadelede Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'ya öneride bulundu. Çekirge, sigara paketlerinin üzerindeki görseller gibi Koronavirüs hastalarının ters yatırılmış hale acı çekerken ki görüntülerinin televizyonlarda kamu spotu olarak gösterilebileceğini ifade etti.

Çekirge şunları kaydetti:

"Acaba sigara paketlerinin üzerine konulan 'korkunç kanser' görüntüleri gibi, Sağlık Bakanlığı’nın sigarayı bırakma filmleri gibi bu virüs için de televizyonlardan kamu spotları mı yayınlansa. Ters yatırılmış olarak acı çeken o hastaların durumu, sigara paketlerinin üzerindeki feci görüntüler gibi gösterilse.

Turizme ve hayata yasak konulamayacağına göre olayın vahametini anlatan daha keskin görüntüler gerekmiyor mu? Bunu uygun bir yöntemle anlatmak gerekmiyor mu?"

Yazının tamamını okumak için tıklayın.

Football news:

Barcelona are concerned about the shape of the Target. The club believes that he did not work enough on vacation
Laporte was supported by van Dyck: Sorry, bro. No joy, even though we are rivals
Lautaro Martinez: Messi is the best in the world. He is always one step ahead of the rest
The Atletico stadium was painted pink as part of the campaign to fight breast cancer
Frank Lampard: nothing comes easy in the Champions League. This is a great platform to learn new things
Ronaldo was not included in the Juve bid for the match against Dynamo Kyiv
Bruno on the role of captain: I didn't expect it. Tomorrow it's not about me, it's about the team. Everyone should be a leader