logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo
star Bookmark: Tag Tag Tag Tag Tag
Turkey

İngiliz basını, Fransız askerlerin bakışını konuşuyor

ABD Baþkaný Donald Trump, G7 Zirvesi’ne katýlmak üzere Fransa’nýn Biarritz kentine hareket etti. Üç gün sürecek zirvede Donald Trump’a eþlik eden Melania Trump ise ýþýltýlý kýyafetiyle Ýngiliz basýnýna konu oldu.

Daily Mail’de yer alan habere göre, karþýlama törenine katýlan Fransa askerleri, sarý renkli kýyafetiyle kýrmýzý halýda yürüyen Melania Trump’tan gözlerini alamadý.

Üç gün sürecek zirve için yanýna pek çok kýyafet alan Melania Trump, yalnýzca 24 saat içerisinde üç farklý kýyafetle kameralara poz verdi.

Fransýz askerlerin gözlerini kamaþtýran Melania’nýn sarý kýyafeti, ABD’den Fransa’ya seyahat ederken görüntülendiði siyah beyazlý bir ceket ve beyaz bir pantolonun ardýndan giydiði ikinci kýyafet oldu.

Melania Trump son olarak ise Fransa Cumhurbaþkaný Emmanuel Macron ve eþi Brigitte Macron ile buluþmalarýnda krem rengi bir kýyafetle görüntülendi.

All rights and copyright belongs to author:
Themes
ICO