Turkey

Melek'in azmettiricisi Orhan Vatansever gözaltına alındı

Diyarbakır'da kardeşi Mustafa Aslan tarafından silahla vahşice vurulan Melek Aslan'ın öldürülmesinde azmettirici olan Orhan Vatansever ile ilgili flaş bir son dakika gelişmesi yaşandı.

Azmettirici Vatansever Sakarya'nın Serdivan ilçesinde yakalandıktan sonra soruşturmanın yürütüldüğü Diyarbakır'a götürüldü.

Diyarbakır Emniyet Müdürlüğü'ne teslim edilecek olan Vatansever'in işlemlerinin devam ettiği öğrenildi.

NE OLMUŞTU?

21 Ekim tarihinde Adıyaman'dan Diyarbakır'a gelerek ablası Melek Aslan'ı 4 kurşunla öldüren ve daha sonra yakalanan Mustafa Aslan'ın ablasını öldürmesi için azmettiren kişinin Melek Aslan'ın eski sevgilisi Orhan Vatansever olduğu ortaya çıktı. Daha önce de 2 kez Melek Aslan'ı darp eden ve bu sebeple hakkında işlem başlatılarak uzaklaştırma kararı alınan Orhan Vatansever'in, aileyi de aradığı ortaya çıktı.

Diyarbakır Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından alınan karar doğrultusunda Sakarya'nın Serdivan ilçesinde bir evde gözaltına alınan Orhan Vatansever, emniyetteki işlemlerinin ardından İstanbul'a sevk edildi. Burada Diyarbakır'dan gelen polis ekiplerine teslim edilen Orhan Vatansever, uçakla Diyarbakır'a gönderildi.

Football news:

The first conference League final will be held in Tirana on 25 may 2022
Spain will play Italy and France will play Belgium in the Nations League play-offs. The final tournament will be held in Milan and Turin
Solskjaer about Fred: He was lucky to stay on the field in the 1st half. His second yellow is not a foul
Real can fire Zidane if the club loses to Gladbach in the Champions League (COPE)
Barcelona will not pay players' salaries for January
Ramos is leaning towards leaving Real Madrid (Onda Cero)
Barcelona have started negotiations with Dembele on a new contract. The club is aware of Manchester United's Interest in the player