Turkey

Müge Anlı’da 14 yaşındaki Eyüp’ten müjdeli haber!

ATV ekranlarında yayınlanan Müge Anlı’nın sunduğu programda 23 Kasım’da evden çıkan ve bir daha haber alınamayan 14 yaşındaki Eyüp’ten müjdeli haber geldi. Eyüp’ün babası oğlundan haber alamayınca 27 Kasım Cuma günü canlı yayına katılarak Müge Anlı ve ekibinden yardım istemişti.

TIR ŞOFÖRÜNE ULAŞILDI

Otostop çekerek İstanbul’dan ayrılan küçük çocuk, TIR’ın içinde çektirdiği fotoğrafını kuzenine göndermişti. Fotoğrafın yayında gösterilmesinin ardından Müge Anlı ekibi Eyüp’ün de içinde olduğu tır sürücüsüne ulaşarak küçük çocuğu buldu.

Küçük çocuk İstanbul’dan ayrılırken çektiği fotoğrafı kuzenine yollamıştı. Fotoğrafta bir TIR’ın içinde olduğu görülüyordu. Fotoğrafın yayında gösterilmesinin ardından Müge Anlı ekibi Eyüp’ün de içinde olduğu tır sürücüsüne ulaştı.

“HARÇLIK VERDİM, YANIMA ALDIM”

TIR şoförü “Ben onu yolda gördüm, bana Ankara’dan akrabalarının yanından döndüğü söyledi. Otobüs bulamadığım için otostop çekiyorum. Beylikdüzü’nde yaşıyorum dedi. Ben dışarda aç kalmasın, hava soğuk diyerek üzüldüm. Harçlık verdim, yanıma aldım.

“YAŞINI SORMADIM”

Yaşını hiç sormadım. Daha sonra benim telefonumla oynamak istedi verdim, fotoğraf çekmiş. Çocuğa acıdığım ve yardımcı olmak istediğim için yanıma aldım. Benim de üç çocuğum var. Böyle bir durum olduğunu bilseydim almazdım” diyerek kendisini savundu.

BABA ŞİKAYETÇİ

Tır şoförünün açıklamalarını samimi bulmayan Eyüp’ün babası ise, ben de uzun yol şoförüyüm. Kimseyi arabama almam. Bir çocuğu hiç almam, oğluma telefon vermiş bir şey olursa bana bu telefondan ulaş, ara beni demiş.

Üç gün boyunca oğlum yanında kaldı. İyi niyetle bunları yaptığını düşünmek istiyorum ama ne olursa olsun bir çocuğu üç gün boyunca yanımda gezdirmezdim diyerek şikayetçi olacağını söyledi.

Football news:

Real Madrid spent 395 million euros in the last three summer transfer windows. Only Courtois and Mendy secured the start
Yaya Toure: Klopp is a genius! He brought a huge number of players to the peak. Only the best can do it
Fred on the Liverpool game: This is the biggest match in England. Manchester United will play to win, so will they. It will be Interesting
Lewandowski is the first player in the history of the Bundesliga with 21 goals in the first part of the season
Klopp on refusing to lead Manchester United: In Liverpool, even the weather is better than in Manchester! I'm in my place
Ramos will not move to PSG after his contract with Real Madrid expires. Between the clubs - a gentleman's agreement
Sergi Busquets: Messi is the best in the world. With him, Barca's chances of winning the Super Cup are higher