Turkey

Şehidin kızlarından Cumhuriyet Bayramı şiiri

Niğde'de güvenlik güçlerine yönelik düzenlenen hain saldırıda 6 yıl önce şehit olan Astsubay Adil Kozanoğlu'nun kızları Irmak ve Belinay Cumhuriyetin 97. kuruluş yıl dönümünde kendi evlerinde duvara astıkları bayrak ve şehit babalarının resminin önünde Cumhuriyet şiiri okudular.
Günlerdir Cumhuriyet bayramı kutlamalarına hazırlanan şehit kızları dokuz yaşındaki ırmak ve sekiz yaşındaki Belinay ezberledikleri cumhuriyet şiirini okumak için bu sabah erken saatte kalkıp bayramlık elbiselerini giydiler.

Şehit Astsubay Adil Kozanoğlu’nun kızlarından duygulandıran Cumhuriyet Bayramı şiiri | Video

Evlerindeki kendi odalarının duvarına Türk bayrağı ve yanına şehit babalarının resmini asan Irmak ve Belinay Cumhuriyet şiirini büyük bir coşkuyla okudular.

Kahramanmaraş Şehit ve Gaziler Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Ali Küpeli tarafından sosyal medya hesabında paylaşılan ırmak ve Belinay'ın şiir videosu büyük beğeni topladı. Videoyu izleyenler Irmak ve Belinay'a tebriklerini şehit babaları içinde rahmet dualarını gönderdiler.

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'nın 97. yıl dönümünde Türkiye'nin her yerinde böyle kutlanıyor!

Football news:

Lewandowski on the cancellation Of the Golden ball 2020: Many people know that I had the best season. I'm glad everyone saw it
City had a row with Porto over a report on the website: the Portuguese attacked Pep and Fernandinho, and Silva was accused of racism
Jose Mourinho: I'm 57, very young. I will train for another 10-15 years
Davis is named the best player in Canada in 2020
Iker Casillas: Zidane is great. He has earned the right to coach Real Madrid
Gattuso on Napoli: Almost lost to AZ, although they could have reached the playoffs
Mikel Arteta: Arsenal in the Premier League are not as formidable in attack as in the Europa League