Turkey
This article was added by the user . TheWorldNews is not responsible for the content of the platform.

Sokak köpekleri, baba- oğlun korkulu rüyası oldu

Antalya'da ulaşımını motosikleti ile sağlayabilen yüzde 96 engelli Mustafa Keser'i (36) evinin önünde rahatsız eden sokak köpekleri, oğlu Adem Keser'in (11) de bisikletten düşüp yaralanmasına neden oldu. Kapının önüne kadar gelip zaman zaman ailenin evden çıkmasını bile engelleyen köpekler, güvenlik kamerasına yansıdı.

Sokak köpekleri, baba- oğlun korkulu rüyası oldu

Kepez ilçesi Çamlıbel Mahallesi'nde yaşayan 2 çocuk babası Mustafa Keser, 6 yıl önce çalıştığı inşaatta geçirdiği iş kazası sonucu felç kaldı. Yüzde 96 engelli raporu alan Keser, gideceği yerlere elektrikli motosikletiyle gitmeye başladı. Müstakil evde yaşayan Keser, motosikletini evinin kapısının önüne park edip, duvara tutunarak içeri giriyor. Ancak bir süre sonra çevredeki sokak köpekleri, Mustafa Keser'e saldırmaya başladı. Köpekler, motosikletle geçen Keser'i kovalayıp, evin balkonuna kadar giriyor. Keser motosikletinden inip eve gidebilmek için uzun süre köpeklerin gitmesini bekliyor.

OĞLU BİSİKLETTEN DÜŞÜP YARALANDI

Yakın zamanda ise Keser'in küçük oğlu Adem, bisikletle evine dönerken aynı sokak köpeklerinin saldırısına uğradı. Adem'i kovalayan köpekler, çocuğun bisikletten düşüp yaralanmasına neden oldu. Kolunda ve bacaklarında kanama olan çocuk, köpeklerin havlamaya devam etmesi üzerine bisikletini bırakıp duvarın arkasına saklandı.

Köpeklerin gitmesinin ardından evine giden Adem, babasına olayı anlattı. Mustafa Keser, oğlunu hastaneye götürüp rapor alarak şikayetçi oldu. Köpeklerin Keser'in motosikletinin peşinden koşup kapının önüne kadar gelerek inmesini engellediği anlar, evdeki güvenlik kamerasına yansıdı.