Turkey

Survivor'da dokunulmazlığı kim kazandı? (11 Temmuz 2020) Survivor 2020'de elenen isim ne zaman belli olacak?

Survivor 2020’de bu akşam yine heyecanlı bir bölüm ekrana geldi. 11 Mart Cumartesi günü Survivor 133. bölümde canlı yayında 2. dokunulmazlık oyunu oynandı. Dün, Survivor’da ilk kez gerçekleştirilen canlı yayındaki oyunda günün birincisi Berkan olmuştu. Bu akşam, Survivor 2020 final dörtlüsü, bir kez daha karşı karşıya geldi. Dokunulmazlık oyununda günün birincisi olan isim belli oldu. Müthiş mücadelede dokunulmazlığı final oyunu belirledi. Ve finalin adı Berkan - Cemal Can oldu. Bu iki isim, bir değişiklik yapılan parkura bir kez daha çıktılar. Nefes kesen mücadele sonunda dokunulmazlğı kazanan belirlendi. Survivor son bölümde alınan son dakika kararı ile konseyin yapılmayacağı Acun Ilıcalı tarafından açıklandı. Bu sebeple bu akşam Survivor'da eleme yapılmadı.

TV8’in ilgiyle takip edilen yarışma programı Survivor 2020’de heyecanla beklenen Büyük Final yaklaştı. Survivor’da bu akşam son dörde kalan isimler arasında canlı yayında dokunulmazlık oyunu oynanıyor. Dün Survivor 2020 son bölümde günün birincisi Berkan olmuştu. Bu akşam, 11 Temmuz Cumartesi günü, Survivor 133. bölümde Final Dörtlüsü arasında canlı yayında bir oyun daha oynanmaya başlandı. İkili eşleşmeler sonrasında finalistler belli oldu. Bu oyunun birincisine göre Final Oyunu ekrana gelecek ve Survivor 2020’de bireysel dokunulmazlığı kazanan isim belli olacak. Dokunulmazlığı kazanan isim son üçe kalan ilk isim olurken ada konseyinde bir kişi adaya veda edecek. Son üçe kalan ismin, Survivor’a veda eden yarışmacının, dokunulmazlığı kazananın belli olacağı heyecan dolu Survivor 133. bölümü, bu akşam saat 20.00 itibariyle TV8 ekranlarında…

SURVIVOR’DA 2. DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor 2020 son bölümde, yarışmanın tarihinde bir ilk gerçekleştirilmiş ve yarışmacılar canlı yayında dokunulmazlık oyunu için mücadele etmişti. Survivor final dörtlüsü arasında geçen kıyasıya mücadele sonunda günün birincisi Berkan olmuştu. 11 Temmuz Cumartesi günü, bu akşam Survivor 2020’de son dörde kalanlar bir kez daha dokunulmazlık oyunu oynayacak. Bu akşamın galibi kim olacak, 2. Bireysel dokunulmazlık oyununu kim kazanacak merakla bekleniyor.

Survivor canlı yayında Acun Ilıcalı, dokunulmazlık oyununda kimlerin eşleştiğini açıkladı. Dünkü oyunda eşleşmeyen Berkan - Yasin ve Cemal Can - Barış, bugün oyunun ilk turunda karşı karşıya gelecek. İlk oyunda 4 olan turu geçecek ve finale kalacak.

Oyunda yarışmacıları uzun bir parkur bekliyordu. Yorucu parkurun sonunda atış kısmında çubuk ve toplarla altı sembolü deviren sayıyı almış oluyor. Oyun, Cemal Can ve Barış'ın mücadelesi ile başladı. Cemal Can'ın kazandığı oyun sonrasında iki oyuncu da nefes nefes kaldı. Sonrasında Berkan - Yasin parkura çıktı. Bu ikili arasından Berkan, ilk sayıyı alan yarışmacı oldu. Barış'ı 4-1 yenen Cemal Can, oyundaki ilk finalist oldu. Diğer eşleşmede 4-2 kazanan Berkan, ikinci finalist oldu.

11 Temmuz Cumartesi günü oynanan dokunulmazlık oyunu finali ayrı bir heyecan içinde geçti. Berkan ile Cemal Can arasında gidip gelen oyunda kazananı son bir atış belirledi. Müthiş mücadelede günün birincisi Berkan'ı 5-4 yenen Cemal Can oldu.

SURVİVOR 2020’DE DOKUNULMAZLIK KİMİN OLACAK?

Survivor yeni bölümde canlı yayında yarışmacılar bir kez parkura çıktı. Oyunun sonunda günün birincisi belirlendi. Dün günün birincisi Berkan idi. Bugün ise Cemal Can günün birincisi oldu. Bu iki yarışması, son kez bir final oyunu oynadılar. Berkan, bugün 19. kez parkura çıkarken Cemal Can 18 kez çıkmış oldu. Müthiş mücadelede Cemal Can, Berkan'ı 3-1 yendi. Survivor'da dokunulmazlığı kazanan Cemal Can oldu.

SURVIVOR’DA KİM ELENECEK? SURVIVOR 2020’DE SON ÜÇE KİMLER KALACAK?

Bu akşam ekrana gelecek Survivor 2020 133. bölüm öncesinde kimin eleneceği de merak ediliyordu. Dominik Cumhuriyeti’nden canlı olarak ekrana gelecek dokunulmazlık oyunu oynandı. Bu oyun ile birlikte bireysel dokunulmazlığı kazanan isim de belli oldu. Fakat sürenin uzaması nedeniyle konseyin bu akşam yapılmama kararı alındı. Bu yüzden bu akşam oylama yapılmadı. Elenen isim yarın yapılacak yüzleşme konseyi ile belli olacak.

SURVIVOR 2020 FİNALİ NE ZAMAN, NEREDE?

Acun Ilıcalı, dün akşam ekrana gelen Survivor canlı yayınında final yerinin neresi olacağını söyledi. Acun Ilıcalı "Survivor'ın büyük finali İstanbul'da Galataport'ta boğazda olacak. İstanbul boğazının en güzel noktalarından biri olacak. Turistlerin akın edeceği Galataport, bizim için inşaata ara verildi. Bize özel hazırlanıyor ve finali Galataport'ta yaşayacaksınız. Finalistler tekneyle gelecek. Uçaktan indikten sonra tekneyle Galataport'a gelecek. Bunu hep beraber yaşayacağız." ifadelerini kullandı. Survivor 2020 finali 13-14 Temmuz günleri yapılacak. 14 Temmuz Salı günü yapılacak Büyük Finalde Survivor 2020 şampiyonu belli olacak.

GALATAPORT NEREDE? SURVİVOR FİNAL YERİ GALATAPORT

Survivor finalinin bu sene yapılacağı yer olan Galataport, İstanbul Karaköy'de bulunuyor. Yapım aşaması halen sürdürülen Galataport'un inşaatı, Survivor finali için şimdilik durdurululdu ve özel olarak Survivor finali için bir bölümü hazır hale getirildi. Karaköy sahil şeridinde inşa edilen Galataport, kültür-sanat merkezleri, dünya standartlarında bir kruvaziyer terminali, otel, farklı çeşitli markalar, kafeler, restoranlar, ofis alanlarının yer alacağı bir alan olarak planlandı.

Football news:

Arsenal and Roma are discussing the exchange of Torreira for diavar
The trained bear was brought to the dressing room of the Sakhalin Resident
De Ligt had shoulder surgery and will miss 3 months
Modibo – infected with coronavirus Barcelona player. The disease passes without symptoms
Lichtsteiner finished his career. The former Juve and Arsenal defender is 36 years old
Matuidi left Juventus. The midfielder will move to Inter Miami Beckham
Goetze turned down Beckham's Inter. Mario wants to play in Europe