Turkey

Survivor’da ilk dokunulmazlığı kim kazandı? 4 Temmuz Survivor 2020 1. eleme adayı kim oldu?

Survivor 2020’de heyecanlı dolu bir bölüm bu akşam ekrana gelecek. Çeyrek finale kalan altı yarışmacı, bu akşam Survivor’da haftanın ilk dokunulmazlık oyununda karşılaşacak. Bireysel dokunulmazlık oyununda bir ilk yaşanacak ve parkura üç yarışmacı aynı anda çıkacak. Nisa’nın elenmesi sonrasında kalan altı yarışmacı, Survivor 2020’de yollarına devam etmek için üç gün dokunulmazlık mücadelesi verecek. 4 Temmuz 2020 tarihli Survivor 126. bölümde ilk dokunulmazlık oyununda neler olacak? Parkurda sakatlanan Sercan’ın son durumu ne? Diskalifiye olacak mı? İlk dokunulmazlığı kim kazanacak? Dokunulmazlıkta yeni oyun kuralları neler? Dokunulmazlığı kazanan ada konseyinde kimin adını söyleyecek? Survivor 2020’de ilk eleme adayı kim olacak? Bu soruların cevapları ve daha fazlası bu akşam Survivor yeni bölümde…

Ekranların heyecan dolu yarışması Survivor 2020’de finale iki hafta kala rekabet iyice kızışıyor. Çeyrek finalde mücadele eden altı yarışmacı, bu hafta üç bireysel dokunulmazlık oyunu mücadelesi verecek. Bu oyunlar sonrasında ada konseyinde dokunulmazlığı kazanan kişi tarafından üç eleme adayı çıkacak. Survivor 126. bölüm fragmanında Barış ve Yasin’in söyledikleri dikkat çekerken Sercan’ın sakatlanması izleyenleri merak içinde bırakıyor. Ayrıca Survivor’da bir ilk olan üç kişinin aynı anda parkura çıkacağı an da merakla bekleniyor. Peki, Sercan’ın son durumu ne? Sakatlığı ciddi mi? Diskalifiye olacak mı? Survivor 2020’de 1. Dokunulmazlığı kazanan kişi ada konseyinde kimi ilk eleme adayı olarak gösterecek? 4 Temmuz Cumartesi akşamı ekrana gelecek Survivor yeni bölümde merak edilen sorular cevaplarını bulacak. Survivor 2020 yeni bölümü bu akşam saat 20.00’dan itibaren TV8 ekranlarında…

SURVIVOR’DA İLK DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANACAK?

Survivor 2020’de bu akşam yarışmacılar, dokunulmazlığı kazanmak için bireysel olarak parkura çıkacak. Geçen hafta üç dokunulmazlığı alan Sercan, bu hafta nasıl bir performans sergileyecek merak ediliyor. Yeni oyun uygulaması, dokunulmazlık oyununu nasıl etkileyecek heyecanla bekleniyor. Sercan, Elif, Yasin, Berkan, Cemal Can, Barış arasında dokunulmazlığı kazanan kim olacak?

Haber ile ilgili metin girin!.

SURVIVOR 2020’DE HAFTANIN İLK ELEME ADAYI KİM OLACAK?

TV8’in ilgiyle takip edilen yarışması Survivor’da sona doğru yaklaşıldıkça finale kimler kalacak çok merak ediliyor. Survivor izleyicilerinin gözleri bu akşam dokunulmazlık oyunu ve sonrasında ada konseyinde olacak. Survivor 2020’de dokunulmazlığı kazanan kişinin söyleyeceği ilk eleme adayı kim olacak?

Haber ile ilgili metin girin!.

SURVIVOR SERCAN’IN SON DURUMU NE?

Survivor 126. bölüm tanıtımında dokunulmazlık oyunu sırasında Sercan’ın sakatlandığı anlar izleyicilerin en çok merak ettiği konu. Bu akşam ekrana gelecek Survivor 2020 yeni bölüm tanıtımında Sercan, bir engelden geçerken bir anda acı ile yere yığılıyor. Kafasını tutan Sercan’ın yanına gelen doktorun konuşmaları sonrasında son durumu ada konseyinde açıklanması bekleniyor.

Haber ile ilgili metin girin!.

SURVIVOR’DA DOKUNULMAZLIKTA YENİ OYUN UYGULAMASI NEDİR?

Survivor 2020’de bu akşam dokunulmazlık oyununda iki yeni değişiklik yaşanacak. Survivor’da bireysel dokunulmazlık oyunlarında eşleşmeli karşılaşmalarda iki sayıyı alan oyunu kazanıyordu. Aynı kural final karşılaşmasında da geçerli idi. Bu akşamdan sonra oynanacak dokunulmazlık oyunlarında sadece final turunda beş sayı alan dokunulmazlığı kazanmış olacak.

Bireysel dokunulmazlık oyununda bir diğer yeni değişiklik ise Survivor’da bir ilk olacak. Bireysel dokunulmazlıkta ilk tur eşleşmesinde üç yarışmacı aynı anda parkura çıkacak. Bu yarışmacılardan en sonda kalan dokunulmazlığı kaybetmiş olacak.

Football news:

Ødegård prematurely returned to the real world of rental Sociedade
Arsenal and Roma are discussing the exchange of Torreira for diavar
The trained bear was brought to the dressing room of the Sakhalin Resident
De Ligt had shoulder surgery and will miss 3 months
Modibo – infected with coronavirus Barcelona player. The disease passes without symptoms
Lichtsteiner finished his career. The former Juve and Arsenal defender is 36 years old
Matuidi left Juventus. The midfielder will move to Inter Miami Beckham