Turkey
This article was added by the user . TheWorldNews is not responsible for the content of the platform.

Vatandaşa Nefes Aldıracak Haber Geldi! Motorin, Benzin Ve LPG’ye Dev İndirim Yapıldı

Peş peşe gelen akaryakıt zam haberlerinin ardından dünya devi Shell’den güzel haber geldi. Yapı Kredi Bankası ve Shell işbirliğiyle akaryakıt alışverişi yapanlara 60 TL’ye kadar hediye puan verilecek.

Haftanın başından bu yana gelen zam haberleri vatandaşı kontak çeviremez hale getirdi. Ancak Shell’den son gelen duyuruyla vatandaşlar hafta sonuna derin bir nefes alarak girebilecek. Shell tarafından yapılan duyuruda kampanya başlatıldığı belirtildi. Duyuruda kampanyaya katılanlara 60 TL puan verileceği belirtildi. Bu kazanılan puanlar ise bir sonraki yakıt alımında toplam tutar üzerinden 60 TL indirim yapılacak.

60 TL’ye Varan Yapı Kredi Shell Puan Hediye

Shell tarafından yapılan duyuruda “Yapı Kredi Worldcard’la 1 Temmuz – 15 Ağustos 2022 tarihleri arasında anlaşmalı Shell istasyonlarında tek seferde ve farklı günlerde 4 defa 200 TL ve üzeri akaryakıt ve otogaz alışverişine, 60 TL’ye varan Yapı Kredi Shell Puan hediye!” ifadelerine yer verildi.

Katılım İçin Son 3 Gün

World Üyesi Shell istasyonlarından tek seferde ve farklı günlerde 4 defa 200 TL ve üzeri akaryakıt veya otogaz alışverişi yapan Yapı Kredi Bankası müşterileri kampanyaya katıldıkları takdirde 40 TL’ye ek 10 TL, toplamda 50 TL Yapı Kredi Shell Puan kazanacak. 4 işlemden en az birini POS’ta QR Kod ile ödeme gerçekleştirildiği durumda 50 TL’ye ek 10 TL, toplam 60 TL Yapı Kredi Shell Puan hediye kazanabilecek. Kampanyaya katılmak isteyenler 15 Ağustos 2022 tarihine kadar Word mobile uygulaması üzerinden kampanyaya katılabilecek.

SMS İle Nasıl Katılım Sağlanır?

Yapı Kredi Bireysel kredi kartı, Yapı Kredi banka kartı ve Yapı Kredi Business kart sahiplerinin kampanya katılımı için ilk alışverişten önce Shell yazıp bir boşluk bırakarak kart üzerindeki müşteri numaralarını SMS ile 4454’e gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilen her bir SMS için GSM operatörleri tarafından 1 SMS karşılığı ücret tahsil edilmektedir.

SMS Katılım Detayları

Kampanya hakkında yapılan duyurunun devamında Yapı Kredi POS kullanan esnaf ve KOBİ’lere ekstra 40 TL Yapı Kredi Shell puan daha hediye edileceği bir müşterinin kampanyadan en fazla bir kez faydalanabileceği aktarıldı. Kampanya tanımları müşteri bazında yapılmakta olup ve müşteri SMS ile katılmışsa en fazla 40 TL Yapı Kredi Shell Puan kazanabileceği ifade edildi.

Shell istasyonlarında POS’ta QR Kod ile tek seferde yapacağınız 200 TL ve üzeri akaryakıt alımınıza 10 TL Yapı Kredi Shell Puan hediye edileceği belirtilen duyurunun devamında kampanya “Shell istasyonlarında toplam 50 TL Yapı Kredi Shell Puan” kampanyası ile birleştirilebileceği her iki kampanyadan da faydalanabilmek için ve toplam 50 TL Yapı Kredi Shell Puan kazanmak için World Mobil’den “Shell’de toplam 50 TL Yapı Kredi Shell Puan” kampanyasına katılım yapılarak bir harcamanın POS’ta QR Kod ile yapılması gerektiği vurgulandı.

20 Eylül’de Geri Alınacak

Kampanya kapsamında işlemlerin Shell marka tanımlı Yapı Kredi World Üyesi Shell istasyonlarındaki Yapı Kredi POS terminali üzerinden yapılması gerekmektedir. Yapı Kredi Bireysel kredi kartı, Yapı Kredi banka kartı ve Yapı Kredi Business kart Yapı Kredi Shell Puan’lar 19 Ağustos 2022 tarihinde yüklenecektir. Yapı Kredi Shell Puan’ların son kullanım tarihi 19 Eylül 2022 olup, kullanılmayan Yapı Kredi Shell Puan’lar 20 Eylül 2022 tarihinde geri alınacaktır.

Alışverişin İadesi Durumunda Kampanya Geçersiz

Aynı gün içerisinde yapılacak işlemlerden yalnızca biri kampanyaya dahil olacaktır. Kampanyaya Vakıfbank Worldcard’lar, Albaraka Worldcard’lar, Anadolubank Worldcard’lar ve Business TL Card dahil değildir, kampanya şartlarından faydalanamazlar. Kampanyaya Worldpuan ile yapılan alışverişler dahil değildir. Alışverişin iadesi durumunda kampanya geçersiz olacaktır.