Turkey
This article was added by the user . TheWorldNews is not responsible for the content of the platform.

Yürüyen merdivenleri kullananlara duyuru yapıldı: Yarın başlıyor!

Birçok kişi yürüyen merdivenleri kullanmayı tercih ediyor. Bu kapsamda vatandaşlara önemli bir duyuru yapıldı. Yapılan yazılı açıklama ile belirtilen konumda bulunan yürüyen merdiveni yenileme çalışmaları nedeniyle, yolcu kullanımına kapalı olacak.

İstanbul’da yaşayan vatandaşları yakından ilgilendiren bir duyuru yapıldı. İETT tarafından yapılan duyuru ile yürüyen merdiven yenileme çalışması hakkında bilgi verildi.

Konu ile ilgili açıklamada şu ifadeler kullanıldı:


Beykent Metrobüs İstasyonu bağlantı üst geçidinin kuzey tarafında bulunan yürüyen merdiveni yeniliyoruz. 13.08.2022 Cumartesi günü başlayacağımız çalışmayı, 30.08.2022 Perşembe günü tamamlamayı planlıyoruz. Çalışma süresince üst geçidin kuzey tarafındaki yürüyen merdiven yolcularımızın kullanımına kapalı olacaktır.
Söküm çalışması 13.08.2022 Cumartesi günü ve montaj çalışması 18.08.2022 Perşembe günü yapılacaktır. Yürüyen merdiven söküm ve montaj çalışmaları 00.00 – 06.00 saatleri arasında yapılacak olup çalışma esnasında üst geçidin kuzey tarafı yolcu kullanımına kapalı olacaktır.

Yolcularımızın bilgisine sunarız.