logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo
star Bookmark: Tag Tag Tag Tag Tag
Ukraine

15 рятувальників на 4 машинах гасили пожежу в студентському гуртожитку в Кам'янці (ФОТО)

15 рятувальників на 4 машинах гасили пожежу в студентському гуртожитку в Кам'янці (ФОТО)

Подія мала місце у неділю, 1 грудня, на вулиці Драй Хмари у гуртожитку №4 Кам'янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка. Близько 15-ї години місцеві мешканці відчули запах диму на 7-му поверсі. Як виявилося, в одній із кімнат спалахнула пожежа. На місце негайно викликали рятувальників.

Пожежа поширилася на площу 12 квадратних метрів. Через вогонь 19-річний хлопець, що мешкав у кімнаті, не зміг самотужки вийти з неї. Його довелося рятувати пожежникам. Його цілим та неушкодженим вивели  на свіже повітря.

Як зазначають у Головному управлінні ДСНС області, загалом до ліквідації пожежі залучалось 15 рятувальників на 4 одиницях спецтехніки. Вогонь вдалося загасити за кілька хвилин. Внаслідок пожежі ніхто не постраждав.

За інформацією рятувальників, ймовірна причина пожежі – коротке замикання електромережі. 

Themes
ICO