Ukraine

311 тисяч росіян в’їхали до України з початку року – прикордонники

311 тисяч громадян Росії перетнули український кордон з січня по вересень 2020 року, повідомила Держприкордонслужба України у відповідь на запит Радіо Свобода.

Відмовлено у в’їзді 2,3 тисячам громадян Росії, зазначають у відомстві. Причини відмов: мета поїздки не підтверджена – 38%, обмеження в’їзду – 29%, порушення порядку в’їзду/виїзду на тимчасово окуповані території України – 12%, недійсний документ – 10%, перевищення терміну реєстрації – 5%, інші причини – 7%.

Водночас, на запитання Радіо Свобода, скільки в’їхало до України саме російських журналістів і діячів культури, у Держприкордонслужбі зауважили, що не здійснюють облік щодо професійної діяльності осіб, які перетинають державний кордон.

20 жовтня у прикордонній службі повідомили, що ведучому телеканалу «Россия-1», генеральному директору російського релігійного телеканалу «Спас» Борису Корчевнікову заборонили в’їзд в Україну на 3 роки за незаконне відвідування окупованого Криму.

У червні у відповіді на запит Радіо Свобода Служба безпеки України повідомила, що, починаючи з 2014 року, заборонила в’їзд на територію України 9838 іноземним громадянам, зокрема цього року – 573 особам.

У відомстві додали, що рішення СБУ ухвалювалися в інтересах національної безпеки.

Football news:

Brugge coach on the match with Borussia: If you only defend, you have a better chance of losing
Mason mount: Chelsea's Goal is to always be No. 1 in all competitions and take trophies
Lewandowski on ending his career at Bayern: I don't know. There are still 2.5 years left on the contract
Bayern prepared a t-shirt with the name of Medvedev: Bayern Munich congratulated Russian tennis player Daniil Medvedev on winning the final ATP tournament
Andrea Pirlo: I feel the same way about Ronaldo as I Do about Work and Portanova. This is me
We study how the players sit in the locker room. Messi in the center, Lukaku wanted Drogba's place, and Roy Keane yelled at the young Pique
President Vasco da Gama: we need Balotelli in terms of fighting racism, not just as a player