Ukraine

5 нових українських книг, з якими варто зустріти зиму

Різдвяний затишок, новорічна магія та очікування дива від Святого Миколая – на сторінках цих книг. Підготували для вас добірку цікавих книг, які найкращі читати саме взимку, щоб отримати максимум задоволення та святкового настрою.

Таке різне Різдво

  • Видавництво: Видавництво Старого Лева
  • Рік: 2020
  • Упорядник: Ольга Ренн
  • Автор: Катерина Бабкіна, Дорж Бату, Христя Венгринюк, Надійка Гербіш, Богдан Коломійчук, Богдана Матіяш, Дзвінка Матіяш, Василь Махно, Катерина Міхаліцина, Костянтин Москалець, Ірина Савка, Ірина Славінська, Людмила Таран, Петро Яценко
5 нових українських книг, з якими варто зустріти зиму - фото 436587

Це збірка короткої прози від улюблених українських авторів, які об'єднали свої тексти під однією обкладинкою, для того, щоб читач відчув святкову атмосферу Різдва та новорічного дива. А зимова магія у кожного своя й різдвяні дива у всіх різні – вдома чи у дорозі, в оточенні рідних та близьких чи на самоті, з дотриманням усіх традицій чи абсолютно сучасне, офіційне або затишне, серед розкоші чи без надмірностей... Кожне Різдво – особливе!

Велика різдвяна книжка

5 нових українських книг, з якими варто зустріти зиму - фото 436590

Це подарункове видання про Різдво як воно є. Автори створили святковий пазл з різних елементів, який читач складає з кожною сторінкою. Тут і реальні факти, і роздуми авторів, і традиції, і різдвяні символи, без яких ми вже не уявляємо свято, і мелодії, які наспівуєш, коли сніжить довкола. Пізнайте Різдво зусібіч та насолодіться підготовкою до цього світлого свята.

Нова радість стала: улюблені колядки та щедрівки

5 нових українських книг, з якими варто зустріти зиму - фото 436592

Це обов'язкова книга для сімейної бібліотеки, яку ваша родина буде передавати від старшого покоління до молодшого. Максимально інтерактивне видання, яке задовольнить кожного за святковим столом. Текст – найвідоміші українські колядки, ілюстрації – казкове Різдво у різних куточках України, бонус – QR-код, який оживає голосами популярних виконавців та мелодіями улюблених щедрівок.

Львів. Смаколики. Різдво

5 нових українських книг, з якими варто зустріти зиму - фото 436594

Калейдоскоп історій зі спільною локацією (Львів) та спільним часом (Різдво) в одній книзі. Українські письменниці об'єдналися і створили направду різдвяну оду, під час прочитання якої ви будете радіти, сумувати, сміятися, плакати, ностальгувати та мріяти. Ніжні та щемкі розповіді наповнюють серце передріздвяним очікуванням, а душу – вірою у дещицю магії та святкове диво.

Веселих свят!

5 нових українських книг, з якими варто зустріти зиму - фото 436595

Брати Капранови створили унікальне видання – вони зібрали усі українські традиції під однією палітуркою. Оскільки Різдво – найбільше свято для українців на ряду з Великоднем, то варто влаштувати сімейне читання цієї книги напередодні новорічних урочистостей. І батькам, і дітям буде цікаво дізнатися, як наші предки відзначали Рождество Христове. "Веселих свят!" – це не лише про історію свят та традиції, а й про ігри, пісні, страви та рукоділля. Це наша культура й те, що робить нас українцями!

Football news:

Arsenal have terminated their contract with Sokratis
Miranchuk will make his debut for Atalanta in the Serie A match against Udinese. He came on as a substitute 9 times
Rummenigge on the Euro: UEFA President thinks it would be wiser to host the tournament in one country
Nacho will not play with Alcoyano. Real Madrid defender has been in contact with a coronavirus infection
Cuadrado has recovered from covid and can play with Napoli
Inter have offered to rent Origi from Liverpool
Messi, Ronaldo, Neymar, Lewandowski and Ramos-in the symbolic team of the year from the UEFA website