logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo
star Bookmark: Tag Tag Tag Tag Tag
Ukraine

Аеропорт Одеси відновив роботу через добу після аварії літака

Міжнародний аеропорт "Одеса" нарешті відновив роботу в звичайному режимі після інциденту, який стався з літаком зі стамбула на передодні ввечері.

На фейсбук сторінці аеропорту повідомляється, що виконання рейсів після денної перерви відновилося о 22:00.

Представники аеропорту також повідомили, що для ліквідації наслідків авіаційного інциденту з рейсом TK 467, до України прибули спеціалісти з Туреччини, які привезли необхідне обладнання. Служби аеропорту спільно з інженерами Turkish Airlines під час злагодженої роботи успішно відбуксирували літак до тимчасової стоянки.

Спеціалісти провели додаткову перевірку злітно-посадкової смуги, підтвердили її відповідність усім нормам та прийняли рішення про відновлення рейсів.

Аварія літака в Одесі

Увечері 21 листопада аеропорту Одеси сталася аварійна посадка літака Turkish Airlines, що летів рейсом "Стамбул – Одеса". Пасажирів терміново евакуювали із борта. На щастя, ніхто не постраждав – у пасажирів, щоправда, шок.

Цікаво, що в Одесі така поломка – друга протягом дня: аналогічна ситуація сталася 21 листопада вдень із приватним літаком, який злітав у напрямку ОАЕ.

Themes
ICO