logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo
star Bookmark: Tag Tag Tag Tag Tag
Ukraine

Активісти ліквідували КПП, що брав гроші за доступ до води

Активісти ліквідували КПП, що брав гроші за доступ до води
Активісти знищили незаконний КПП на Харківщині. Фото: з відкритих джерел

Поблизу Харкова, активісти знесли шлагбауми на платному в'їзді до Безлюдівського водосховища. Пункт пропуску, схоже, збирав гроші незаконно.

На кадрах з місця "деокупації" видно, як активісти приїхали до пункту пропуску біля кар'єру Безлюдівці-2 і почали трощити шлагбауми, які перекривали проїзд до стоянки та водосховища. Також молодики позривали написи про платний проїзд на пункті пропуску.

У ролику з місця подій повідомили, що за постановою Безлюдівської сільської ради, проїзд до Безлюдівського водосховища є безкоштовним. Активісти заявили, що встановлення шлагбаумів біля цього кар'єру – це обмеження права на вільне переміщення людини, це порушує водний кодекс і це "повністю незаконно".

"Ці люди не платять гроші у місцевий бюджет – вони платять якимось бандитам, вони платять гроші якимось ментам. Тепер проїзд вільний", - сказав один з активістів.

Деактивований пропускний пункт знаходиться на вулиці Нагірна у селищі Безлюдівка, що на Харківщині.

Про це повідомили на tsn.ua.

Зараз ви читаєте новину «Активісти ліквідували КПП, що брав гроші за доступ до води». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua
All rights and copyright belongs to author:
Themes
ICO