Ukraine

Акція протесту шахтарів: чому досі частина працівників перебуває під землею

Попри виконання всіх вимог шахтарів керівництвом ВАТ Кривбасзалізрудком, а це підвищення заробітної плати, частина працівників шахт "Батьківщина", "Жовтнева", "Гвардійська" та "Терновська", продовжують акцію протесту і не виходять на поверхню.

"Грошима це не вирішиться. Пам’ятаємо, що дотепер страйкують шахтарі Кривбасу, які спустилися під землю. І виявляється, коли їм погасили грошові вимоги, тобто матеріальна частина вимог закінчилася, вони все одно залишилися під землею. Що це означає? Це почався етап політичного пресингу і політичних вимог. І, безумовно, такі події знижують рейтинг партії "Слуга народу", – впевнений кандидат політичних наук Ростислав Балабан.

Нагадуємо, правління "Кривбасзалізрудкому" проводила неодноразові переговори з представниками страйкарів, пропонувала різні варіанти підвищення заробітної плати. Адміністрація ВАТ "Кривбасзалізрудком" вже підвищила розміри тарифних ставок і окладів на 10-25% залежно від професій. Також був доповнений список професій працівників, яким підвищуються тарифні ставки і посадові оклади на 25%.

Додатково запропонували підвищення розмірів тарифних ставок і окладів всім працівникам підприємства на 10% з 01.10.2020. Але дотепер під землею знаходиться частина працівників, про це повідомлено в офіційній заяві правління ВАТ "Кривбасзалізрудком".

Адміністрація ПАТ "Кривбасзалізрудком" не відмовляється від подальших переговорів з протестувальниками, але виключно тоді, коли всі вони піднімуться на поверхню, – повідомляють у ВАТ "Кривбасзалізрудком".

Football news:

Flick about 2:1 with Loko: the Victory looks deserved, although not as confident as we expected
Conte Pro 0:0 with Shakhtar: Inter are on the right track. We dominated, but we were unlucky
OPTIONS that left the Team in the game: penalty on Lewandowski turned in an offside position
Fabinho was injured in the match against Midtjylland. Replaced by 19-year-old Rhys Williams with 3 games in charge
Josep Bartomeu: Retirement after relegation from the Champions League would be a simple decision. But it was impossible to leave Barca in the hands of managers with limited skills
We didn't believe in Loco at all, and He came out to fight and attack. It was great, thank you
Josep Bartomeu: Barcelona has accepted an offer to participate in the European super League