Ukraine

Аліна Паш, поліцейські та всесильний барон: стартувало фільмування комедії «Бурштинові копи»

15 липня у Києві розпочалося фільмування повнометражної української комедії «Бурштинові копи», яка стала одним із переможців Одинадцятого пітчингу проєктів Держкіно й отримала фінансування від держави. У цей самий день, як і заведено, відбулося урочисте розбиття тарілки командою проєкту, повідомляє пресслужба «НЛО TV».

На урочистому заході фільм представляли: продюсери – директор телеканалу «НЛО TV» Іван Букрєєв та керівник студії «Мамахохотала» Іван Мелашенко, Голова державного агентства України з питань кіно Марина Кудерчук, режисерка фільму Аліна Бухтіярова та актори стрічки – Євген Янович, Олег Маслюк, Аліна Паш, Дар’я Петрожицька, Олександр Рудинський, Андрій Бурим, Аліса Тункевич.

«Передусім, дуже вдячний Держкіно, Нацполіції та Академії внутрішніх справ за підтримку проєкту. Наші головні актори – Женя Янович та Олег Маслюк – за допомоги Нацполіції навчилися правильно поводитися зі зброєю, занурилися у реальну атмосферу підготовки поліцейських, пройшли курс «молодого бійця».

У нашій комедії крім пригод і гумору закладено важливу соціальну складову. Дуже хочеться, щоб нашу поліцію поважали та розуміли, наскільки непростою є служба. Ми спробуємо зробити свій внесок у хороший і правильний імідж поліції», – прокоментував старт фільмування продюсер стрічки Іван Букрєєв.

«Усім відомі популярні фільми про поліцейських, французька комедія «Таксі», американська «Поліцейська академія», «Погані хлопці» та інші. Ми ж вирішили створити по-справжньому українське кіно про українських поліцейських. Хочемо реалізувати культову стрічку, яку будуть цитувати і якою захоплюватимуться. Вважаю, що Україні потрібно більше фільмів, у яких правда і справедливість перемагають, і наші «Бурштинові копи» – саме така стрічка», – сказав продюсер Іван Мелашенко.

«Бурштинові копи» – це проєкт, відзнятий на замовлення телеканалу «НЛО TV», виробництва Кінокомпанії ТОВ «КіноХіт Ю Ей», за підтримки Державного агентства України з питань кіно, медіахолдингу «Медіа Група Україна», телеканалів «Україна» та «НЛО TV», студії «Мамахохотала» та технічно-консультаційної підтримки Національної поліції України, Національної академії внутрішніх справ України.

За сюжетом, патрульний Максим (Євген Янович) з дитинства мріяв стежити за правопорядком, щоб робити світ безпечним і справедливим. Усе йшло за планом, але журналісти заскочили Максима під час чергування з напарницею у нестатутній ситуації. За це Максима переводять з Києва до селища глибоко в житомирських лісах. Там він і його новий напарник Богдан (Олег Маслюк) переходять дорогу бурштиновій мафії. Чи зможе Максим знайти спільну мову з колоритними місцевими копами та перемогти всесильного Бурштинового Барона? І що має зробити звичайний патрульний, аби кохана його пробачила?

Прем’єра фільму запланована на лютий 2021 року.

Іван Букрєєв, продюсер стрічки, директор телеканалу «НЛО TV»  поділився с «Телекритикою» подробицями проєкту.

Скільки триватиме фільмування?

Фільмування «Бурштинових копів» тільки розпочалося – з урочистого розбиття тарілки біля Національної академії внутрішніх справ. Воно триватиме до середини серпня, адже у листопаді ми повинні здати проєкт Держкіно.

Який бюджет проєкту?

Загальний бюджет стрічки – 15,5 млн грн, 11,5 млн грн з яких надало Держкіно, оскільки «Бурштинові копи» стали одним із переможців Одинадцятого пітчингу. Решту вклав телеканал «НЛО TV».

Чи довелося відкладати фільмування через карантин? 

Ми планували фільмування саме на травень-червень, це обумовлено, передусім, сценарієм. Особливо відкладати не довелося, хоча карантин, звісно, сильно вплинув на усі процеси та загнав усіх у ситуацію, коли мало що зрозуміло.

Як готувалися до фільмування і як проходили репетиції?

Репетицій під час суворого карантину як таких не було. Актори вчили текст, і вже в останні тижні перед початком фільмування почалися репетиції та навчання наших акторів за підтримки Нацполіції – Женя Янович та Олег Маслюк були вражені «курсом молодого бійця», який для них провела Національна академія внутрішніх справ.

Чому обрали на одну з головних ролей саме Аліну Паш? 

У цьому немає якогось прихованого підтексту – Аліна прийшла на проби й настільки відповідала образу, що у нас не виникало сумнівів. Аліна чудово взаємодіє зі своїми партнерами по майданчику, і, щиро кажучи, у своєму кіношному образі має дуже яскравий і переконливий вигляд. У нас є своєрідне правило «давати дорогу молодим». Вірю, що в Україні дуже багато талановитих людей, яким просто потрібен вдалий шанс, щоб реалізувати себе ще й у кіно.

Аліна Паш

Якими проєктами надихалися?

Це більше питання до сценаристів, але, звісно, ми моніторили усі поліцейські історії – як іноземні, так і українські. Над «Бурштиновими копами» працювали майже два роки, і це вийшло щось особливе, адже в Україні ще не знімали повний метр про українських поліцейських. Можна сказати, що надихалися різними фільмами, зокрема – «Круті фараони» з Саймоном Пеггом та Ніком Фростом. Виокремлюю цей фільм через те, що він за жанром і акторським дуетом двох коміків – взірцевий для мене.  

Фото: НЛО TV

Football news:

Liverpool are close to buying a defender for Olympiakos Tsimikas. Medical check-up-this week
Barcelona intends to sign Bernardo Silva. City can get Semeda
Real are planning to buy Dybala and are ready to include Kroos or ISCO in the deal (Sport Mediaset)
Conte about Inter before the 1/4 Europa League: we Continue to progress, we become stronger
Piontek is Interesting to Fiorentina. Herta wants just over 20 million euros
Barzagli or Grosso will replace Pirlo in Juventus U23
Daudov about Akhmat: I am Sure that the team will Interact better with each new game