Ukraine

Amazon витратить 500 мільйонів доларів на бонуси для персоналу під час різдвяних свят: деталі

Міжнародний торговий майданчик Amazon готовий витратити сотні мільйонів доларів на бонуси для співробітників під час рідзвяних свят. Таке рішення вони ухвалили після збільшення продажів в інтернеті, чому сприяє пандемія COVID-19.

Штатні працівники складів у Великобританії та США будуть отримувати по 300 євро (або доларів) за зміну, або по 150 євро (або доларів) при неповному робочому дні, повідомляє видання BBC.

Загалом Amazon витратить близько 500 мільйонів доларів на зарплати працівникам, які працюватимуть з 1 по 31 грудня.

Так, власник торгового майданчику Джефф Безос, яких зараз є найбагатшою людиною у світі, похвалив персонал за належне обслуговування клієнтів під час пандемії.

А віце-президент Amazon Worldwide Operations Дейв Кларк написав: "Я вдячний нашіим командам, які продовжують відігравати важливу роль у служінні своїм громадам".

Він розповів, що коли буде пік покупок з майданчику Amazon (йдеться про рідзвяні свята, – Інвестиції 24), вони подякують за допомогою спеціального бонусу для наших співробітників на загальну суму у понад 500 мільйонів доларів.

Протести в Amazon

Зазначимо, що робітники Amazon висловили занепокоєння своїм здоров'ям та умовами праці в Європі і США, стверджуючи, що практикувати соціальне дистанціювання під час роботи практично неможливо.

До слова, працівники Amazon з 15 країн світу 27 листопада влаштували масовий протест через неналежні умови праці. Протест виник через Чорну п'ятниця, адже люди замовляють багато речей із-за кордону.

Протести в Amazon
Протести в Amazon
Протести працівників в Amazon на Чорну п'ятницю / Фото Gizmodo

Учасники протесту стверджують, що за час пандемії Amazon помножив свої доходи і став трільйоннником, а Джефф Безос має статки у 200 мільярдів доларів. У той же час працівники складів Amazon отримали лише 2 додаткові долари за годину роботу. Тож, працівники Amazon вимагають збільшення зарплати, зміни політики компанії.

Football news:

Stefano Pioli: We will look at the table in April. For Milan, every match is the most important
Zlatan Ibrahimovic: Together with Mandzukic, we will scare the opponents of Milan. He signed a contract
Milan scored 43 points in 18 rounds - the best result since the 2003-04 season. Then the club became the champion
Aubameyang scored a double in a Premier League match for the first time in the season. Parti's first assist for Arsenal
Chelsea want to buy Holand in the summer and are ready to break their transfer record (The Athletic)
Ibrahimovic scored for the first time in 9 consecutive league games when he started
You will always be remembered as the king of assists. Mustafi says goodbye to Ozil