Ukraine

Американець раптово помер через те, що з'їв забагато лакричних цукерок

Лакриця – це трав'яниста рослина сімейства бобових. В Україні її ще називають солодкою. Лакрицю часто використовують в нетрадиційній медицині, гомеопатії, косметології та кулінарії. А лакричні цукерки користуються популярністю у всьому світі. Але любов до цих солодощів забрала життя у 54-річного чоловіка.

Так, 54-річний американець впродовж двох тижнів самостійно з'їдав по півтори пачки таких цукерок щодня. Через зловживання цими солодощами у чоловіка зупинилося серце. Нині лікарі опублікували опис цього тогорічного випадку у медичному журналі New England Journal of Medicine.

Під час відвідування ресторану швидкого харчування чоловік раптово втратив свідомість. У нього почались конвульсії й задишка. Після того, як конвульсії припинились, до тями він так і не прийшов. Чоловіка одразу госпіталізували, але наступного дня він помер на лікарняному ліжку.

Лікарі визначили, що у нього був низький рівень калію. Це призвело до неправильного серцевого ритму.

Навіть невелика кількість лакриці може підвищити ваше кров'яний тиск,
– сказала професорка і кардіологиня з Массачусетської лікарні Ніл Бутала, яка повідомила про цей випадок.

Кардіолог також повідомив, що чоловік загалом погано харчувався і його раціон в основному складався з солодощів.

Він не вживав алкоголю, викурював по одній пачці сигарет щодня впродовж 36 років і лише за 3 роки до смерті перестав вживати героїн. У сімейному анамнезі не було серцевих, респіраторних, ниркових, неврологічних та ендокринних захворювань. Єдине, що у хворого був невилікуваний гепатит C.

Чому лакричні цукерки призвели до смерті?

Річ у тім, що чорна лакриця містить гліциризинову кислоту. Вона здатна знизити рівень калію в організмі й викликати дисбаланс в електролітах. 

Звісно, смертельні випадки через зловживання лакрицею трапляються дуже рідко. Але 56 грам лакриці на день однозначно провокує проблеми з серцевим ритмом. Особливо потрібно бути обережними при вживанні лакричних цукерок людям від 40 років.

Підкреслимо, що абсолютно всі солодощі варто вживати у помірній кількості.

Football news:

Increasing selfishness and greed is the last thing the world needs right now. UEFA Vice-President on the European super League
Juve responded to Barca Pro 🐐 : We will bring you a real one at the camp Nou
Lampard thinks Messi is better than Ronaldo: I Choose Lionel because of pure, natural talent
He really wanted to play football, but he knew that he would not become a professional. Then he wrote a book about his favorite game
Structurally, Juve and Barcelona are very similar. Koeman won the case, and Pirlo smartly explained the tactics after the match
Alex telles has contracted the coronavirus
Dietmar Hamann: Manchester City have reached the ceiling under Guardiola. He is still in charge thanks to his achievements at Barca