Ukraine

Американська співачка знялася у "голому" купальнику: сексуальні фото красуні

Ми, звичайно ж, усе розуміємо, але не отакі купальники. Американська поп-співачка Halsey виклала у мережу серію фото, на яких вона позує у купальнику, який ледь-ледь прикриває її груди та інтимну зону. Просто глянь на ці фото, і ти сам усе зрозумієш!

Сучасна мода – кобіта сувора. Тож не дивно, що з-під її "легкої руки" з'являються такі творіння як цей купальник, у якому знялася 25-річна американська поп-співачка Halsey. Men 24 просто залишає тут серію фото, аби ти сам усе зрозумів.

За лічені дні 20-мільйонна армія підписників зірки залишила понад 2,7 мільйона лайків і це число росте з кожним днем. До слова, дівчина виступає за натуральність, тож фотографії, якщо їй вірити, не проходили обробку фоторедакторами.

Хоча, ми підозрюємо, що кілька фільтрів вона таки наклала. Втім, кого цікавлять ті бісові фільтри, якщо є такі купальники, які викликають безліч запитань. Та такі сміливі дівчата, які готові фотографуватися в них.

Думаємо, ти був би не проти, якби твоя кохана носила такий же купальник. Але ЛИШЕ по дому, щоб від ревнощів не вибухнула твоя голова.

Football news:

Hans-Dieter flick: I Hope Alaba will sign a contract with Bayern. Our club is one of the best in the world
Diego Maradona: Messi gave Barca everything, brought them to the top. He was not treated the way he deserved
Federico Chiesa: I hope to leave my mark in Juve. We will achieve great results
The Coach Of Benfica: I don't want us to look like the current Barcelona, it has nothing
Guardiola on returning to Barca: I'm happy at Manchester City. I hope to stay here
Fabinho will not play with West ham due to injury
Ronald Koeman: Maradona was the best in his time. Now the best Messi