Ukraine

Американців попередили про збільшення ризиків насильства в Україні протягом виборів

КИЇВ. 20 липня. УНН. Посольство США в Україні опублікувало попередження щодо збільшення рівня загрози безпеці громадян Сполучених Штатів, які планують подорожі або перебувають в Україні, у зв'язку з проведенням парламентських виборів. Про це повідомляє УНН із посиланням на на сайт дипломатичної установи.

"Парламентські вибори в Україні відбудуться 21 липня. Ризик насильства посилюється в період виборів, а напередодні попередніх виборів деякі пов'язані з виборами демонстрації привели до насильства", - йдеться у повідомленні.

Через це американське посольство в Україні радить американцям уникати демонстрацій і натовпів, а також не дивуватися збільшеню присутності поліції, перекриттю вулиць та іншим обмеженням.

Зокрема, серед порад для громадян США міститься рекомендація стежити за місцевими новинами та виконувати всі інструкції правоохоронців.

Нагадаємо, в Україні у зв'язку із проведенням дострокових виборів до Верховної Ради України. У цей день забороняється будь-яка передвиборча агітація.

Football news:

10 years of Suarez's great save: hand saved Uruguay at the 2010 world Cup
Sane signed a contract with Bayern until 2025 (Fabrizio Romano)
Thorgan Hazard will be number 10 for Borussia next season
Simeone on Griezmann's playing time: at Atletico, 3 minutes is very important. We lost the Champions League final like that
Griezmann looks like a parody of himself. Ex-coach of Sociedad about Antoine in Barca
Hakimi spent the super season in Dortmund, belonged to Real Madrid, and ended up at Inter
Undress and have dinner with us. Karembeu about how the players of Real Madrid joked Casillas