Ukraine

АМКУ оштрафував компанію «Інтерпайп» Віктора Пінчука на 70 млн гривень

Антимонопольний комітет України (АМКУ) оштрафував на 69,3 млн грн «Інтерпайп» Віктора Пінчука, а також ще три компанії. Вони порушили антимонопольне законодавство. Штрафи були нараховані компаніям «РЕТЕК», «Транспортні інвестиції» і «Фірма «Інтервторпром».

Про це повідомили в прес-службі компанії «Інтерпайп».

АМКУ наклала штраф у зв’язку зі зловживанням монопольним становищем на ринку постачання коліс, відзначається в повідомленні. З такими висновками в компанії Віктора Пінчука абсолютно не згодні, а прийняте рішення будуть оскаржувати в суді.

«Як національний виробник ми вважаємо таке рішення АМКУ несправедливим і необґрунтованим, прийнятим не на підставі фактів, а на припущеннях. Інтерпайп буде оскаржувати рішення АМКУ в установленому законом порядку», – йдеться в повідомленні прес-служби.

Ринок України є відкритим для виробників з інших країн, додали у відомстві, загороджувальних митних виплат немає.

«Подаючи подібні скарги в АМКУ, недобросовісні конкуренти намагаються дискредитувати національного виробника, щоб забезпечити поставку в Україну продукції російських виробників. Нагадаємо, що на відміну від українського ринку, ринок РФ захистив себе від українських коліс 39% загороджувальним митом», – додали в прес-службі компанії.

Раніше Національний Банк України відсудив у ТОВ «Юрок Плюс», кінцевим бенефіціаром якої значиться бізнесмен Олег Бахматюк, нерухомість у Львові. Госпсуд Львівської області задовольнив відповідний позов регулятора.

НБУ опублікує на своєму офіційному сайті про власників фінансових компаній. В окремому розділі буде зазначено перелік осіб, які отримали істотну участь у діяльності фінкомпанії з порушенням вимог регулятора.

Київський апеляційний суд за власною ініціативою призупинив розгляд апеляційної скарги ПриватБанку на ухвалу судді Печерського райсуду Сергія Вовка про примусове виконання рішення про зобов’язання банку обслуговувати депозити компаній братів Суркісів, заборгованість за якими позивачі оцінюють в 350 мільйонів доларів. Почнуться слухання після оголошення рішення Верховного суду.

Football news:

Suarez passed a negative test for coronavirus and will return to the General group of Atletico tomorrow
Chelsea are ready to sell Ruediger and Tomori in the winter. The German was Interested in Barcelona
Çalhanoğlu for 7 years has scored 18 goals from free-kicks. Only Messi (36) has more players in the top 5 European leagues
Adrien Rabiot: we Didn't celebrate Ronaldo's 750th goal. Now is not the time for parties
Mourinho on Arteta: you have to be a good coach to work at Arsenal. If you're not good , you're not in the club
Ramos is unlikely to play against Sevilla. He can return to the game with Borussia
Neymar urged Messi to move to PSG last summer. He wants Leo to join the club in 2021