logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo
star Bookmark: Tag Tag Tag Tag Tag
Ukraine

Аніта Луценко здивувала причиною, чому вирішила відчикрижити волосся "під хлопчика"

Фітнес-тренерка не хоче завжди бути "ідеальною".

Популярна фітнес-тренерка Аніта Луценко, яка приголомшила яскравим кольором волосся, розповіла, навіщо відчикрижила свої пасма, йдеться у "Світському житті".

Цієї осені тренерка знову кардинально проекспериментувала із зачіскою. Так, біляве каре Аніта змінила на "хлопчачу" стрижку.

Хейтери тренерки одразу ж засипали її негативними коментарями, мовляв, з довгим волоссям їй набагато краще. Аніта теж знає, що каре – її ідеальна стрижка.

"Я знайшла свою ідеальну зачіску – біле каре. Але думка, що до кінця життя я маю ходити з цією ідеальною зачіскою мене просто вбила. Мені подобається ця стрижка теж. Мені набридло щодня сушити феном волосся та робити укладки. А так, зараз просто рушничком витираю і все", – поділилася Аніта.

Відео Аніта Луценко збирається стати співдизайнером ювелірного бренду

Аніта Луценко зізналася, що знається на коштовностях, адже мала романтичні стосунки з ювеліром. Фітнес-тренерка також поділилася враженнями від поїздки до Індії. Чого Аніта Луценко вирішила обрізати волосся – дивіться в сюжеті.

Аніта Луценко збирається стати співдизайнером ювелірного бренду

Також Луценко додала: "Мені дивно, коли жінка, яка підписана в Instagram як щаслива матуся і дружина пише мені, що з коротким волоссям я ніхто. Мені здалося, що я ампутувала ногу… І як мінімум, не свою", – жартома розповіла тренерка.

Нагадаємо, нещодавно Аніта Луценко замилувала рідкісним знімком з маленькою дочкою.

Themes
ICO