logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo
star Bookmark: Tag Tag Tag Tag Tag
Ukraine

Антон Суарес виграв у покер мільйон доларів

Шведський покерист підкорив Головну Подію серії MILLIONS UK з бай-іном 10 300 доларів

Антону Суаресу, щоправда, не довелось інвестувати у турнір кругленьку суму. Майбутній чемпіон виграв путівку на Мейн Івент через сателіт за 500 доларів. Загалом у турнірі зафіксували 529 входів, а баталії за овальними столами тривали впродовж чотирьох днів.

Зрештою, у хедз-апі Антон Суарес зійшовся зі ще одним шведом Крістіаном Рудольфом, а у грі один-на-один співвітчизники з’ясовували стосунки близько двох годин. Результат безкомпромісного двобою – 1 000 000 доларів для тріумфатора і 620 000 доларів для віце-чемпіона.

Для Антона Суареса – це наразі головна перемога в кар’єрі. Швед, який нечасто виступає на "живих" турнірах, до участі в MILLIONS UK заробив призовими лише трохи більше 200 000 доларів.

Themes
ICO