Ukraine

Апеляційний суд Варшави залишив у СІЗО ексглаву «Укравтодору» Новака

Апеляційний суд Варшави підтримав рішення Окружного суду, який у жовтні продовжив арешт колишньому главі «Укравтодору» Славомісру Новаку.

Про це повідомляє видання РАР.

«Суд підтримав позицію суду першої інстанції, що зібрані прокуратурою докази значною мірою обґрунтовують вчинення підозрюваними дій, щодо яких їм висунуто обвинувачення», – заявив речник Апеляційної прокуратури у Варшаві Єжи Ледер.

Таким чином, Новак, який звинувачується у вчиненні 11 корупційних діянь, залишатиметься під арештом принаймні до січня 2021 року.

Водночас прокуратура скасувала рішення про тимчасовий арешт для близького друга Новака, бізнесмена Яцека П., який почав співпрацювати зі слідством і дав свідчення у справі ексглави «Укравтодору».

До слова, наприкінці вересня у Польщі затримали ще трьох фігурантів справи ексглави «Укравтодору» Новака.

Раніше повідомлялося, що в ексглави «Укравтодору» знайшли дві схованки з готівкою понад $1 млн.

Нагадаємо, 20 липня спецслужби Польщі повідомили про затримання за звинуваченням у корупції ексглави «Укравтодору» Славоміра Новака. Пізніше в НАБУ розповіли деталі справи, яку вони вели спільно з польськими колегами.

Повідомлялося, що ексглаву «Укравтодору» підозрюють в розкраданні грошей, які міжнародні організації виділяли для ремонту доріг в Україні. Слідство відпрацьовує тендери на суму 270 млн євро.

Національне антикорупційне бюро здійснювало в Україні обшуки, які можуть бути пов’язані із затриманням у Польщі колишнього керівника «Укравтодору» Славоміра Новака.

У 2019 році у зв’язку із завершенням 3-річної каденції на посаді керівника Державного агентства автомобільних доріг України Славомір Новак подав прем’єр-міністру України заяву про відставку.

Славомір Новак обіймав посаду голови «Укравтодору» з 2016 року. У 2011-2013 роках Новак був міністром транспорту і водного господарства Польщі.

Football news:

Real Madrid coach Bettoni about 4-1 with Alaves: A well-deserved win. Zidane is very happy with the game
Benzema is about 4:1 with alavesa: a Good game is important for confidence. After a tough week, Real Madrid are on the right track
Cheltenham scored against Man City after an out - in the best tradition of Rory Delap. Throw the ball to 30 meters helped the towel
Benzema has scored 15+ goals in 10 of his 12 seasons at Real Madrid
Ibrahimovic-Zapate: I've scored more goals than you've played in your career
Pep Guardiola: Foden should be a Photon, not de Bruyne. There is only one de Bruyne
Bruno on Liverpool's form: Big clubs and players can prove themselves at any time