Ukraine

Архітектурний проєкт 2020 року: екологічний будинок з червоним дахом у В'єтнамі – фото

Будинок з червоним дахом від архітектурної фірми TAA Design переміг у щорічній премії "Dezeen Awards 2020" від відомого журналу "Dezeen". Будинок у В'єтнамі отримав червоний дах з фермою нагорі. Більше про переможний проєкт в сфері архітектури – читайте в матеріалі.

Цей приватний будинок, розташований у невеликому в'єтнамському селі також був визнаний сільським будинком року, пише Dezeen.

Загалом на премію подали 1455 заявок з усього світу. 64 з них були включені до шорт-листа, а переможця визначало журі, яке складалось з 25 провідних діячів з архітектурного світу.


Такий дах ідеально підійде для фермерів, в яких немає землі / Фото Dezeen

Сам будинок вирізняється своїм похилим багатосекційним дахом, який створює замкнутий цикл екосистеми: ріст рослин, збір врожай та споживання. Усі овочі, які вирощують на даху, садять та споживають самі мешканці будинку.


Мешканці вирощують овочі для себе / Фото Dezeen

Сам будинок складається з низки внутрішніх двориків, що використовуються як сади та приміщення для спільної діяльності.


Сам дах створений у вигляді східців / Фото Dezeen

За словами представників журі, цей проєкт імовірно переміг, бо в його основі лежить природа. Експерти говорять, що саме 2020 рік через карантинні обмеження змусив більше цінувати доступ до свіжого повітря.

Поділитися новиною

Football news:

Mandzukic will undergo a medical and sign a contract with Milan on Monday
Marseille gives 8+3 million euros for Milik. Napoli director confirms talks
In Norway they say that Solskjaer in childhood, rooting for Liverpool. The local newspaper even has a photo, but it is not shown to anyone
Rio Ferdinand: Manchester United need to smell the blood. Solskjaer should yell: Attack from the first second!
The pavement on the outputs Golovin to replace: Monaco has good results without him
Mourinho on stability: Take a look at Manchester United. Leading in the Premier League, but already relegated from the Champions League and the League Cup
Stefano Pioli: Ibra is ready to play with Cagliari. A number of players are missing, but Milan will redouble their efforts