logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo
star Bookmark: Tag Tag Tag Tag Tag
Ukraine

Бабак готується піти з Кабміну - ЗМІ

Бабак готується піти з Кабміну - ЗМІ
Міністр Олена Бабак, яка відповідає в за регіональний розвиток і будівництво, може піти у відставку через незадовільні результати роботи. Фото: Дзеркало тижня

Одним з міністрів, які можуть бути відправлені у відставку найближчим часом, може стати Альона Бабак, яка відповідає в уряді за регіональний розвиток і будівництво. Причина - незадовільні результати роботи.

Про це пише видання Главком.

За 4 місяці на посаді ввірене їй міністерство особливих досягнень не показало і замість того, щоб зосередитися на основних повноваження відомства - децентралізації, Бабак в більшій мірі займалася будівельною сферою, відзначають журналісти.

Зокрема, мова йде про спроби призначити своїм заступником екс-чиновника з підробленим дипломом, пропозиції створити якісь комунальні КП для завершення довгобудів, заступництво за сумнівного главу ДАБІ.

"У жовтні минулого року в ЗМІ з'явилася новина, що відстороненого екс-главу ДАБК - Олексія Кудрявцева, який в даний час знаходиться під слідством, можуть призначити новим заступником міністра з розвитку громад і територій. Справа в тому, що посаду керівника Державної архітектурно-будівельної інспекції Кудрявцев зайняв, пред'явивши підроблений диплом Технічного університету Молдови. Гучний скандал, що пішов в кінці 2018 роки за оприлюдненням цієї інформації, спричинив за собою відкриття кримінального провадження", - йдеться в матеріалі.

Видання зазначає, що нібито саме міністр рекомендувала його в якості свого заступника, хоча, як експерт по ЖКГ, не могла не знати, хто такий Кудрявцев. І тільки скандал в ЗМІ і відновлення кримінального провадження за фактом підробки документів, змусили її відмовитися від цієї ідеї. Раніше, в 2018 році, Бабак була одним з 150 народних депутатів-підписантів, які вимагали залишити Кудрявцева на посаді глави ДАБІ.

У грудні минулого року Бабак потрапила в черговий скандал. Вона фактично "обнулила" результати конкурсу на главу ДАБІ - жоден з трьох переможців не пройшов співбесіду з міністром. Експерти кажуть, що таким чином була зроблена спроба зберегти на посаді старого в.о. керівника ДАБІ Олександра Строкача, якого в матеріалі називають "наступником Кудрявцева".

"Результати роботи Строкача в ДАБІ, за словами одного зі співробітників відомства, можна охарактеризувати як" повний хаос "- видача "порожніх" дозволів і ліцензій на будівництво, фактична зупинка роботи комісії з розгляду проблемних питань в ДАБІ, плутанина з реєстром ДАБІ (зараз фахівці з'ясовують, чи достовірні дані внесені в електронну базу) ", - йдеться в матеріалі.

Як відомо, Олена Бабак була призначена міністром розвитку територій і громад в серпні 2019 року. До цього - народний депутат VIII скликання від партії "Самопоміч", експерт в сфері ЖКГ. Життя Олени Бабак пройшло від однієї грантової програми до іншої - КМІС, ООН, USAID тощо. Основною причиною потрапляння Бабак в Кабмін Гончарука називають місце її народження - Кривий Ріг. При призначенні на посаду нікого не збентежило те, що вона вже була фігуранткою антикорупційного розслідування - не задекларувала свій бізнес в 2014 році.

Themes
ICO