y
Nothing found
Ukraine

«Барселона» розгромила «Челсі» і вийшла у чвертьфінал Ліги чемпіонів УЄФА-17/18

У повторному матчі 1/8 фіналу футбольної Ліги чемпіонів УЄФА сезону-17/18 між іспанською «Барселоною» та англійським «Челсі» каталонці здобули легку перемогу з рахунком 3:0 завдяки феноменальній грі свого лідера Ліонеля Мессі.

Футбол. Чоловіки. Ліга чемпіонів УЄФА сезону-17/18. 1/8 фіналу. Матч-відповідь

«Барселона»: тер Штеген, Умтіті, Піке, Альба, Ракітіч, Серджіо Роберто, Іньєста (Пауліньо, 56), Бускетс (Андре Гомеш, 61), Дембеле (Алеіш Відаль, 67), Мессі, Суарес.

«Челсі»: Куртуа, Аспілікуета, Крістенсен, Рюдігер, Мозес (Дзаппакоста, 67), Вілліан, Фабрегас, Азар (Педро, 82), Канте, Алонсо, Жиру (Мората, 67).

Попередження: Серджіо Роберто (22), Вілліан (45), Жиру (49), Алонсо (75).

Після лондонських 1:1 Барселону влаштовувала не лише перемога з будь-яким рахунком, але й нульова нічия. Проте каталонці повели вже на 3-й хвилині: Мессі з дуже гострого кута влучив поміж ніг Куртуа. А коли Дембеле невдовзі ідеально реалізував пас Ліонеля і подвоїв перевагу, Челсі опинився у надскрутному становищі, пише football24.ua.

Остаточно вбив будь-яку інтригу все той же всюдисущий Мессі, який після перерви забив свій ювілейний, 100-й гол у Лізі чемпіонів. Врятувати Челсі від розгрому міг Рюдігер – на 90-ій хвилині він влучив у поперечку ударом головою.

Щоб сподіватися на прохід у наступний раунд, Челсі будь-що належало забивати на «Камп Ноу». І, для більшої гарантії, – неодноразово. Проте карти «аристократам» сплутав Ліонель Мессі. Два його удари у ситуаціях, які зазвичай не віщують голкіперам серйозних проблем, досягали мети. Причому, в обох випадках Куртуа пропускав поміж ніг, що вважається особливим приниженням для стража воріт.

Бельгієць зокрема і Челсі загалом стали жертвою особливого натхнення лідера Барселони. Адже окрім дубля Мессі відзначився ще й результативною передачею на Дембеле, коли понад 100-мільйонний вінгер подвоїв рахунок. Лео підстеріг помилку Фабрегаса, протягнув м’яч через половину поля і викотив цукерочку на Усмана – тільки забивай.

Конте помилився із вибором наконечника – Жиру провалив матч, так і не вийшовши із затінку центрбеків суперника. Знову не зумів себе показати Азар. У центрі поля напомилявся Сеск. Про захист і голкіпера Челсі – ні слова. Ви самі усе прекрасно бачили.

При цьому не можна сказати, що Челсі виглядав на «Камп Ноу» приреченою командою. Після швидкого пропущеного голу лондонці перевели гру до воріт тер Штегена і добряче нагнітали там атмосферу. У першому таймі двічі міг забивати Алонсо. Його удар з гри парирував кіпер, а постріл зі штрафного перед самісінькою перервою – каркас воріт.

У другому таймі Маркос претендував на пенальті. Він гарно розвернувся у щільному оточенні опонентів, спробував вибігти на рандеву із тер Штегеном і впав. Здалося, що був поштовх у спину, проте Дамір Скоміна, словенський рефері, на 11-метровому позначку не вказав.

Тобто, на позитивні оцінки напрацювали два футболісти Челсі. Цього занадто мало, щоб претендувати на вихід у чвертьфінал, та ще й на полі такого суперника, як Барселона.

Цікаві факти

– Ліонель Мессі забив свій 100-й гол у Лізі чемпіонів. Для досягнення гросмейстерського показника йому знадобилося 123 матчі. Більше м’ячів лише у Кріштіану Роналду – 118 (141 матч).

– Перший із двох голів Мессі у ворота Челсі став найшвидшим у його кар’єрі – 125-та секунда.

– Барселона в одинадцяте поспіль пробилася у чвертьфінал Ліги чемпіонів.

Каталонці не програють в останніх 9 матчах цього турніру.

– Іспанія проти Англії у плей-офф єврокубків: за останні 10 років відбулося 26 дуелей – у 22 із них далі проходили піренейці.