logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo
star Bookmark: Tag Tag Tag Tag Tag
Ukraine

Батько Ембер Герд погрожував вбити Джонні Деппа

Про інцидент розповів власник компанії, яка обслуговувала машини експодружжя.

Батько акторки Ембер Герд, яка не скоро владнає судові суперчки з ексчоловіком Джонні Деппом, погрожував застрелити актора в період розлучення пари.

Про це стало відомо із заяви власника компанії, яка обслуговувала машини експодружжя Девіда Кіллакі, повідомляє Daily Mail.

Девід зазначив, що після розлучення акторка була вкрай дратівливою і агресивною, а її батько регулярно погрожував Деппу фізичною розправою. На прохання адвокатів Джонні Кіллакі офіційно оформив свої претензії. 

У заяві зокрема йдеться про останню зустріч Кіллакі з Герд, коли вона не захотіла платити йому за виконану роботу, заявивши, що відшкодувати витрати повинен її колишній чоловік, через якого в неї виникли матеріальні труднощі.

"Вона сказала, що згідно з домовленостями, Депп повинен закривати всі її рахунки, тому, якщо я хочу, щоб мені заплатили, то повинен вислати чек йому", - зазначено у заяві автомайстра, який через неналежну поведінку Герд відмовився виставляти рахунок актору.

Однак за словами Кіллакі через деякий час за зіркову дочку вирішив втупитися її батько Девід Герд.

"Спочатку він ображав, а після перейшов на погрози. Він хотів, щоб я передав всі ці слова Деппу. Містер Герд звинувачував Джонні, що той зіпсував кар'єру його дівчинці, і що він повинен поплатитися за це: "Я з Техасу, а мужик з Техасу завжди носить при собі кольт і Джонні зустрінеться з ним врешті решт", - йдеться в офіційному документі, який було докладено до інших документів Деппа, який звинуватив ексдуржину у наклепі.

Нагадаємо, 2016 року Ембер звинуватила Джонні в побитті та домашньому насильстві. Актор своєю чергою подав зустрічний позов на колишню дружину в суд, звинувативши її у наклепі та зажадав 50 мільйонів доларів. Суд триває досі, а актори збирають все нові і нові докази провини один одного.

Themes
ICO